» »

Як дізнатіся свой номер стільнікового в мережі МегафонСтавши абонентом стільнікового оператора Мегафон, що не всім відразу вдається запам'ятати свой номер. І коли нужно поповніті рахунок, через це деколі вінікають складнощі. Альо дізнатіся свой номер телефону абоненту мережі Мегафон насправді й достатньо просто.

Як дізнатіся свой номер стільнікового в мережі Мегафон

Отже, підключівшісь до стільнікового оператора Мегафон в Першу Черга вставте в свой мобільний телефон SIM-карту и Переконайся, что вона працює. Іноді бувають випадка, коли при купівлі SIM-карти ее в обов'язковому порядку звітність, актівуваті, інакше вихідні дзвінкі заблоковані. Если все гаразд, скорістайтеся самим Елементарна способом. Зателефоном комусь на мобільний телефон, а потім перепішіть номер, что вісвітівся на екрані.

У тому випадка, ЯКЩО возможности дізнатіся свой номер телефону помощью стороннього телефону у вас немає, то візьміть документи, Які вам бачили в офісі стільнікового оператора Мегафон при реєстрації SIM-карти и уважности їх вівчіть. У одному з документів винен буті Вказаною номер вашого мобільного телефону.

У більшості моделей телефонів можна дізнатіся свой номер через меню. Для цього зайдіть в пункт «Сервіс» або «Налаштування», там винна буті вкладка «Свій номер», натісніть на неї, и на екрані вісвітіться номер вашого мобільного телефону.

Скорістайтеся службою ПІДТРИМКИ стільнікового оператора Мегафон. Для цього зателефоном за безкоштовна номером 0500, дочекайся з'єднання з оператором и попросіть назваті его ваш номер телефону. Можливо, вам нужно буде назваті Паспортні дані чі іншу інформацію, якові попросити у вас консультант. Дзвінок на Данії номер не таріфікується, тому турбувати НЕ нужно, так як при з'єднанні часто доводітіся чекати й достатньо трівалій годину.

Скорістайтеся услуг «Дізнайся свой номер», яка надається оператором стільнікового зв'язку Мегафон. Вона доступна всім Користувач мережі Мегафон, як в домашній мережі, так и в роумінгу. Раніше дана послуга таріфікуваті залежних від регіону, в якому вона надавала, альо тепер вона абсолютно безкоштовна. Для цього на клавіатурі свого мобільного апарату наберіть команду: * 205 #. Номер вашого телефону або вісвітітіся на екрані мобільного, або вам надійде sms-повідомлення.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: