» »

Як дізнатіся свой тариф по телефону в МТСЗнаючи Назву свого тарифного плану, легко оптимізувати витрати на мобільний зв'язок у мережі МТС путем порівняння вартості голосового зв'язку, MMS, SMS и Додатковий услуг на Вашому та других тарифах. Если ві забули Назву своєї схеми обслуговування, то чи не Варто засмучуватіся. Для Відновлення втраченої ІНФОРМАЦІЇ вам зовсім НЕ обов'язково шукати упаковку від стартового комплекту МТС, де Вказаною ваш тариф. Скоріставшісь спеціальнімі сервісамі оператора, ві зможете дізнатіся Назву тарифного плану за кілька хвилин.

Як дізнатіся свой тариф по телефону в МТС
Вам Знадоби
  • - мобільний телефон

Щоб дізнатіся Назву тарифом, за Яким обслуговується ваш номер, и заодно отріматі Додатковий інформацію про доступні послуги зв'язку, зателефоном з мобільного в контактний центр МТС за номером 0890. Прослухайте ПОВІДОМЛЕННЯ автовідповідача до тихий ПІР, поки не якщо запропоновано вібрато Розділ меню.

Натісніть 1 для переходу в Розділ «Послуги, знижки, тарифи, інформація, Підключення». Натісніть клавішу «0» для з'єднання з оператором МТС. Дочекайся ВІДПОВІДІ співробітніка и живити, як назівається ваш тарифний план.

Если вам нужно з'ясувати Тільки назва тарифом, за Яким обслуговується ваш телефон, відправте відповідній USSD-запит з мобільного телефону. Для цього наберіть на мобільному комбінацію «* 111 * 59 #» и натісніть кнопку «Виклик». После цього прочитайте что з'явилося на екрані ПОВІДОМЛЕННЯ, в якому буде Вказаною ваш тариф.

Щоб дізнатіся Назву схеми обслуговування и Зберегти ЦІ Відомості в пам'яті телефону, скорістайтеся сервісом «SMS-Помічник». Для цього відправте SMS-повідомлення, что містіть цифру «6», на короткий номер 111. Через кілька секунд відкрійте Прийшла ПОВІДОМЛЕННЯ и прочитайте Назву вашого тарифного плану.

У разі, ЯКЩО после відправкі запиту або SMS-повідомлення, ві бачите на дисплеї апарата вместо слів якісь незрозумілі символи, змініть мовні настройки відображуваніх відомостей. Такі Зміни дозволяти Прочитати Прийшли ВІДПОВІДІ.

Для того, щоб Прочитати інформацію з телефону, что НЕ містіть російської мови для набору Повідомлень, наберіть команду "* 111 * 6 * 2 #» и натісніть «Виклик». После ціх Дій до Відповідей на Предложения та ПОВІДОМЛЕННЯ буде застосована транслітерація, что відображає Російські слова англійськімі літерами.

Щоб поміняті мову одержуваніх послань на телефоні, на якому точно є можлівість Введення российских букв, наберіть з стільнікового «* 111 * 6 * 2 #" і натісніть клавішу «Виклик». Ця Операція дозволити отрімуваті інформацію від оператора Преса мовою.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: