» »

Як дізнатіся телефон за адресою в КазаніБуває так, что вам нужно найти людину або організацію в Казані, а ві добре там Тільки адресою. У цьом випадка можна найти необхідну вам інформацію, скоріставшісь одним Із способів.

Як дізнатіся телефон за адресою в Казані
Вам Знадоби
  • Програма ДубльГІС або Городінформ, телефонний довідник.

Дізнайтеся номер Міського телефону помощью Довідника або Додатковий СЕРВіСУ, Який надається Телефонний станцією. Як правило, ця інформація находится у відкрітому доступі. Віняток становляит позбав ті абоненти, Які при укладанні договору з провайдером зв'язку вказано Заборона на размещения ІНФОРМАЦІЇ про свой номер телефону в довідніках.

Для Отримання ІНФОРМАЦІЇ про номер стаціонарного телефону конкретного абонента, что прожіває в Казані, Придбай довідники в книжкових магазинах або використовуются Довідкове меню свое телефонної СТАНЦІЇ. Нерідко дані послуги Надаються платно, в цьом випадка оператор обов'язково попереду вас про ВАРТІСТЬ цього виду СЕРВіСУ. Називаєся точну адресу прописки абонента, а не фактичного проживання (ЯКЩО смороду НЕ збігаються), інакше ві можете отріматі недостовірну інформацію.

Використовуются для поиска онлайн ресурси, Наприклад, http://spravkaru.net/kazan/. Введіть у відповідне віконце відомі вам дані та натісніть «Пошук». Будьте обережні при поиска номера телефону помощью других ресурсів - деякі з них запітують номер мобільного телефону для відправкі платного смс-повідомлення. Найімовірніше ві отрімаєте невірну інформацію або взагалі даремно витрат свои гроші.

Если ві НЕ нашли потрібну вам інформацію в телефонних довідніках б або не впізналі ее у провайдерів зв'язку, скорістайтеся Поиск в СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖ або на форумах. Можливо, среди тихий людей, Які корістуються таким способом Спілкування, знайдуться ті, хто знає потрібного вам людини й підкаже его номер телефону.

У разі ЯКЩО вам потрібна інформація про будь-якої організації, скорістайтеся електронними довіднікамі ДубльГІС або Городінформ. Наберіть в пошуково запіті назва Довідника, зайдіть на офіційний сайт потрібного вам Довідника та встановіть програму на свой комп'ютер. Запустіть ее и у віконці поиска введіть відомій вам адресою. Система відасть вам номер телефону, Який зареєстрованій за даною адресою - це буде достовірна інформація.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: