» »

Як посіліті прийом антениЯкість тілі-і радіосігналу НЕ всегда влаштовує глядачів и слухачів. Причому Перешкоди могут буті даже у тому випадка, коли є начебто потужном антена. Для того щоб поліпшіті Якість прийому, антену нужно правильно налаштуваті.

Як посіліті прийом антени
Вам Знадоби
  • коаксіальній кабель, портативні Радіостанції або мобільні телефони.

Діюча висота антени - один з найважлівішіх параметрів, что візначають ее чутлівість. Тому для Поліпшення прийому підійміть антену якомога Вище над землею, Незалежності від того, чи Йде мова про радіо чи телебаченні.

Если антена спрямована, Спробуйте перевстановіті ее так, щоб между нею и Джерелом сигналу Не було Перешкоди. Такими Перешкоди могут буті висотні Будівлі чі Інші споруди, Лінії електропередач и так далі. Можна спробуваті точно налаштуваті напрямок на джерело сигналу. Для цього можна скористати помощью спостерігача, Контролюючим сигнал на пріймачі. Для зв'язку з ним можна застосуваті портативні Радіостанції або мобільний телефон.

Если у вас спрямована антена з плоскою полярізацією (типу «Хвильовий канал» и подібніх), перевірте полярізацію прийнятя сигналу. Налаштуйте ее згідно з отриманням Даними. Для цього нужно обертаті антену Щодо осі, спрямованої на джерело сигналу. Найчастіше й достатньо просто спробуваті повернути антену на 90 °.

Ефективність антени можна підвіщіті за рахунок антенного підсілювача. Альо в цьом випадка межа Посилення встановлюється за рівнем Перешкоди. Для Зменшення їх уровня застосовуйте екранований зниженя, тоб антену Найкраще підключіті помощью коаксіального кабелю.

Ефективність антени, особливо при прійомі на Довгого, середніх и коротких хвилях, можна підвіщіті, ВСТАНОВИВ Додаткове заземлення. Слід такоже мати на увазі, что антена винна буті УЗГОДЖЕНО з опору з вхідній ланцюга радіопріймача. Тоб підключаті ее треба тім типом І Марка кабелю, Які рекомендовані в інструкції до приймач або телевізора.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: