» »

Як пріскоріті Мегафон 3GОдним Із способів доступу до мережі інтернет є Використання 3g модемів. Серед его основних плюсів - мобільність, среди мінусів - низька ШВИДКІСТЬ завантаження Даних. У більшості віпадків, вона НЕ поклади від тарифного плану на Відміну Від других способів доступу до інтернету, альо может регулюватіся Завдяк грамотному розподілу НАВАНТАЖЕННЯ каналу доступу.

Як пріскоріті Мегафон 3G

Для того, щоб збільшити ШВИДКІСТЬ завантаження сторінок, ві повінні максимально Зменшити кількість контенту, Який НЕ є пріорітнім альо Завантажується разом з тім, Який вам потрібен. Як правило, це картинки, флеш-ролики, анімації, а такоже банери. Налаштуйте свой браузер, щоб ВІН НЕ завантажував картинки и флеш-Додатки при завантаженні сторінок.

Ві такоже можете використовуват Спеціалізовані Сервіси по стісканню трафіку. У цьом випадка всю інформацію, якові ві завантажуєте на ваш комп'ютер, проходити через проксі-сервер, де вона стіскається, после чего перенаправляється на ваш комп'ютер. Використовуются поиск для того, щоб найти подібні Сервіси.

Використовуются браузер Opera mini. Спочатку, цею браузер БУВ призначеня для Використання на мобільніх телефонах, тому вам Знадоби завантажити и Встановити java емулятор. У налаштування цього браузера ві такоже можете відключіті завантаження збережений, а такоже Додатків java и flash, что мінімізує кількість трафіку, Який Завантажується на ваш комп'ютер. При вікорістанні цього браузера інформація проходити через сервер opera.com, де вона стіскається, а после цього перенаправляється на ваш комп'ютер.

При оптімізації Завантажени відключіть ВСІ програми, Які могут використовуват канал доступу до мережі інтерні, відключіть менеджери Завантажени крім того, Який необхідній вам в Сейчас. Чи не використовуются браузер на всьому протязі діючої закачування. Встановіть максимальну кількість закачувань, Які могут здійснюватіся одночасно, рівнім одініці, а Пріоритет закачувань максимальним. При вікорістанні торрента, мінімізуйте ШВИДКІСТЬ віддачі.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: