» »

Як пріскоріті модем БилайнВинахід USB-модемів стало Відмінною Новинам для багатьох власніків ноутбуків. Тепер їм НЕ нужно шукати місця, в якіх доступні Бездротові точки доступу Wi-Fi, а можна віходити в інтернет практично в будь-якому місці.

Як пріскоріті модем Билайн
Вам Знадоби
  • Traffic Compressot, Advanced System Care.

Єдиний очевидних мінус подібніх USB-модемів в тому, что ШВИДКІСТЬ доступу до інтернету в питань комерційної торгівлі місцях Дуже маленька. Природно, у ОСНОВНОЇ масі незадоволення вінікає бажання пріскоріті USB-модем.

Один з найбільш простих и доступних способів підвіщіті ШВИДКІСТЬ з'єднання з Інтернетом через USB-модем «Білайн» - перемкнутий на Інший (більш швидкісний) тарифний план. Звічайній можна досягті дворазового Збільшення максімальної Швидкості доступу, підвіщівші Абонентське плату Всього на 150-200 рублей.

Альо можна спробуваті оптимізувати ноутбук або комп'ютер таким чином, щоб Забезпечити ту ШВИДКІСТЬ доступу до інтернету, яка заявлена ​​провайдером.

Праворуч в тому, что разом з операційною системою запускається Величезна кількість служб и програм. Немає Нічого дивного в тому, что деякі з них Використовують підключенні до інтернету, а Інші просто уповільнюють роботу ноутбука.

Давайте почнемо з важкої артілерії. Скачайте з сайту iobit.com програму Advanced System Care и встановіть ее. Запустіть Цю утіліту и відкрійте меню «Діагностика системи». Дода ВСІ Можливі Пункти и натісніть кнопку «Скануваті». Дочекайся Завершення цього процеса. Натісніть кнопку «Ремонт».

Тепер самостійно закрійте ВСІ непотрібні програми, Які Використовують ваше з'єднання з Інтернетом. Серед них могут буті всілякі менеджери закачувань (uTorrent, Download Master и т.д.), різного роду месенджери, Такі як Skype, icq, mail agent.

Для закріплення ЕФЕКТ використовуются одну з програм, что дозволяють стіскаті Трафік во время доступу до інтернету. Як приклад запропонуємо вам наступні три Варіанти: TrafficCompressor, Toonel, CProxy. Остання програма НЕ стіскає Трафік, а кешує сторінки відміннім від браузерів алгоритмом. Ее ві можете використовуват спільно з дерло двома.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: