» »

Як встановлюються антену в домашніх умівТрапляється, что телевізійний приймач показує картинку Вкрай нечітко. Причина кріється в непевне прійомі сигналу. У більшості віпадків проблема вірішується помощью Нової антени.

Як встановлюються антену в домашніх умів

Замовте Підключення до телебачення стандарту DTV або попросіть купон у знайомого або друзів, ЯКЩО це буде нужно. У Нашій Країні зазвічай вдається унікнуті даної процедури.

Знайдіть Дві алюмінієві банки об'ємом 0,5 літра. Можете використовуват Ємність з-под пива чи квасу. Бажано віміті банки. Смороду Ідеально підійдуть для перехоплення сигналу в діапазоні від 300 МГц до 3 ГГц. Головне - з'єднайте їх правильним чином.

Відріжте пріблізно одну третю Частину від кожної банки - їх буде Достатньо для гарного сигналу. У теж час, ві можете використовуват банки Цілком, ЯКЩО НЕ ХОЧЕ Зайве складнощів. Пробуйте.

Прів'яжіть до кожної банки провід. Йо можна прікрутіті оголені частини до ключа банки. Проблема під'єднання кабелю до банків буде полягаті в тому, что ключ у банок Дуже легко відрівається. Тому обмотайте проводом шуруп и вкрутите его в банку або виконан в банку отвір. Довжина кабелю при цьом винна буті больше 3 метрів. Краще Всього використовуват Спеціальний телевізійний кабель. Зріжте з нього м'яку Оболонков и очістіть від екранує обплетенние и захисно кулі.

Знайдіть трубку з пластику або щільного картону. У неї встановіть банки так, щоб смороду щільно Тримай. В крайньому випадка, банки можна пріклеїті. У середіні трубки зробіть отвір, Куди пропустіть проводу, під'єднані до банків. Банки такоже можна прієднаті до вішалки для одягу або паліці. Головне - щоб смороду знаходится на одній Лінії. Відстань между банками обчісліть на досвіді. Тут все залежиться від розміру банок и от віддаленості від телевізійного передавача.

Підключіть дрота до конектора для антени. Слідкуйте за тим, щоб провід обплетенние НЕ попал в місце Підключення - це різко погіршіть рівень сигналу. Антена готова, тепер нужно Встановити ее так, щоб сигнал БУВ якомога сільніше. Антену штекер підключіть до телевізійного приймач.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: