» »

Як Встановити автонавігаторАвтомобільний прилад - навігатор буде корисний будь-якому водієві. ВІН поможет візначіті найзручнішій шлях во время поїздкі. Крім того, навігатор підкаже саму безпечного дорогу. Встановлюється ВІН й достатньо просто. Спеціальніх навиків для цього НЕ Знадоби.

Як Встановити автонавігатор

Сейчас є безліч навігаторів, КОЖЕН з якіх представляет собою Автоматизований Пристрій для визначення місцевості. Навігатори, Які мают ВАРТІСТЬ до 200 $, Працюють Тільки з ноутбуками, з КПК. Підключаються помощью USB-кабелю, Bluetooth и Wi-fi. При з'єднанні на навігатор Завантажується програмне забезпечення, Яке знаходится на диску. После установки навігатор может ловити сигнал.

Прилади з вартістю до 500 $ мают зовнішню антену. Така антена ловити сигнал супутніків при включенні навігатора. Аналогічно віконується з'єднання з комп'ютером и установка програми. Антена не винних затулятіся стороннімі предметами. За помощью Такої антени можна вловлюваті вісокочастотні сигналі, Які передаються по GPS зв'язку.

Найдорожчі МОДЕЛІ навігаторів мают більш досконале програмне забезпечення. Во время установки ПО вібіраються Тільки ті програми, Які Дійсно Потрібні. До таких навігаторам в основному відносяться новинки 2011 року, представлені на світовій віставці ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ.

У комплекті з навігатором Йде спеціальна підставка, яка кріпіться помощью міцніх присосок до будь-якої поверхні в салоні автомобіля. Використовуват підставку можна практично в будь-якому автомобілі, Який дозволяє повноцінно Здійснювати роботу з навігатором.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: