» »

Як Встановити програму на навігатор Garmin



Навігатори Garmin, як правило, мают у комплекті набор карт. Однак не всех Користувачів смороду могут влаштовуваті. Тому и вінікає питання встановлення Додатковий карт Garmin, Які могут буті або Ліцензійними, або вільно пошірюванімі. Для установки дерло звітність, Звертатися до розробніків, а від одного можна Встановити самостійно, скачавши з інтернету.

Як Встановити програму на навігатор Garmin

Для установки офіційніх карт Garmin Необхідна спеціальна програма, за помощью Якої можна найти найновіші Версії карт и завантажити їх згідно наданої інструкції. Для цього просто підключіть навігатор до комп'ютера, підключеного до інтернету.

Для установки неофіційніх карт звітність, больше годині. Для цього підключіть навігатор до комп'ютера. Альо спочатку на комп'ютер встановіть програмне забезпечення MapSource. Для цього скачайте его, відкрійте в web-браузері сайт garmin.com, потім натісніть Support / Software / Mapping Programs. Далі з Усього списку знайдіть ПОСИЛАННЯ MapSource и пройдіть по ній, щоб Почалося завантаження.

Колі завантаження закінчіться, розпакуйте архів. Дерло запустіть файл msmain.msi, а Тільки потім файл setup.exe. Зачекайте повної установки програми.

Знайдіть и скачайте ті карти для навігатора Garmin, Які ві бажаєте Встановити. Для вікачаніх карт по черзі запустіть файл Install, щоб інформація про них зберіглася в Реєстрі системи.

Далі запустіть програму MapSource. Натісніть пункт «Службові», а потім «Управление картографічнімі продуктами». Це меню здатн найти ВСІ карти Garmin, встановлені в Системі.

Зліва у Верхній частіні вікна програми знайдіть список з картами и віберіть ту, якові бажаєте Встановити.

На панелі інструментів знайдіть піктограму у вігляді прямокутник, натісніть на неї, потім натісніть на карту, что находится в правій частіні вікна програми. После цього ее назва вісвітіться в списку в лівій частіні вікна. Таку ж операцію Проведіть з усіма картами, Які бажаєте Встановити на Навігаційний Пристрій.

Натісніть на піктограму, яка зображує стрілку вниз, розташовану на панелі інструментів. Всі карти, Які ві вибрать для установки, будут об'єднані в файл. Img и відправлені на навігатор Garmin. Установка закінчена.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: