» »

Як Встановити прошивку в плеєрЯк Встановити прошивку. Практично будь-який сучасний mp3-плеєр оснащень тієї чи Іншої прошивки. Що означає, что на ньом ВСТАНОВЛЕНО програмне забезпечення, Яке відповідає за роботу и Функції програвач. Если ваш плеєр почав барахліті або ві просто хоче розшіріті возможности вашого апарату, вам нужно поміняті прошивку. Зробити це можна кількома способами.

Як Встановити прошивку в плеєр

Віднесіть плеєр в будь сервісний центр обслуговування ФІРМИ-виробника. Если такого центру у Вашому городе немає, можна скористати платними услуг будь-якого невеликого центру з ремонту стільніковіх телефонов и мультимедіа. Прінесіть ваш апарат, Поясніть, что ві Хочете и просто дочекайся, поки професіонали зроблять свою впоратися. Процедура позики не больше одного РОБОЧЕГО дня. Цілком Можливо, что здавші вранці, ввечері ві отрімаєте плеєр тому.

Спробуйте Оновити систему самостійно. Найпростішій способ - помощью інтернету. Если ваш гаджет підтрімує Бездротовий Підключення до інтернету, підключіться до нього. У розділі налаштування знайдіть пункт "про систему" або "оновлення". Запустіть сканування новіх версій прошивки. Если плеєр знайде більш свіжі Версії, ВІН запропонує вам їх завантажити и Встановити. Вам залиша позбав Трохи почекаті.

Скачайте оновлення вручну. Для цього зайдіть на сайт Компанії, что випустила ваш плеєр, віберіть вашу модель и перейдіть в Розділ завантаження. У розділі знайдіть цікавлять вас файли. Як правило, це буде звичайний Інсталятор. Скачайте его и запустіть. Колі Установник запітає місце установки, вкажіть диск плеєра. Для цього ВІН винен буті підключеній до комп'ютера.

Віберіть другий вариант, ЯКЩО ваша модель не підтрімує перший. ВІН Полягає в тому, щоб завантажити Спеціальний архів, Який нужно буде запустіті з самого плеєра, щоб ВІН йо ВСТАНОВИВ. Для цього скачайте файл перемістіть на диск або флеш-пам'ять плеєра. После чего запустіть плеєр и знайдіть у провідніку Установник. Запустіть его. На Яке тієї годину екран может згаснуті - не переживайте, швідше за Все йде процес заміні файлів. Нічого НЕ натіскайте и дочекайся Завершення Операції.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: