» »

Який водонагрівач краще: бойлер або проточнийПроточні та накопічувальні - вісь Дві основні групи нагрівачів, между Якими доводитися вібіраті господареві, вірішального в квартирі або на дачі питання водопостачання. Вибір же найчастіше покладами від технічних можливіть.

Який водонагрівач краще: бойлер або проточний

Вибір водонагрівача в Першу Черга поклади від особістів уподобань господарів, а такоже від можливости електромережі и от кількості місця в санвузлі. Накопичувальний бойлер займає Багато місця, чім БІЛЬШОГО ОБСЯГИ его бак, тім больше простір нужно для его установки. Такі Водонагрівачі дозволяють економіті електрик, альо годину нагрівання теж збільшується відповідно до обсягів води. За проводку з таким типом водонагрівачів турбувати теж НЕ Варто. Если прівчіті собі включать такий водонагрівач заздалегідь, проблеми з гарячее водою не якщо.

Нагрівачі такого типу Працюють за принципом термоса з підігрівом. ОБСЯГИ бойлера коліваються від 5 и до 100 літрів, ЯКЩО ж цього недостатньо, є можлівість модіфікації системи та установки Додатковий бака. Саме Такі нагрівачі є ідеальнім варіантом для квартири або дачного селища, так як НЕ вімагають Багато електрики, а нагрівання один раз воду, й достатньо довго зберігають ее теплою. Для цього на баку передбача теплоізоляційна прокладка. Є так само водонагрівальні системи, бак в якіх ЗАБЕЗПЕЧЕННЯМ роздільніком. У такий бойлер натомість вілітої води негайно Надходить нова, а роздільнік запобігає змішування Вже нагрітої та холодної води.

Проточні Водонагрівачі почти зовсім НЕ займають місця, альо на безперервній нагрів води вітрачається Багато електроенергії або газу, залежних від типу водонагрівача. Для того, щоб нагріваті до прійнятної температури потрібне для душу або ванни кількість води, потрібен прилад з потужністю не менше 8 кВт. У Будинка Зі старою, зношеною проводкою користуватись такими небезпечний, ЯКЩО Тільки протягуваті окрему и захіщену ятір для Підключення водонагрівача.

Включається проточний водонагрівач відразу ж после того, як відкрівається кран з водою, и вімікається теж автоматично при відключенні води. Альо необхідність живлення Великої потужності Робить практично Неможливо установку такого приладнали в квартиру, хочай самє там ВІН з йо малими розмірамі припавши бі як НЕ можна до речі. Необмежена кількість гарячої води є теж безсумнівнім плюсом на возбудить уголовное проточного нагрівача.

Як правило, ціна на проточний водонагрівач істотно нижчих, ніж На бойлер. Альо ВРАХОВУЮЧИ ті, як виростуть рахунки за електроенергію, така покупка все ж Видається сумнівною в якості економії. У кожному разі, вибір Тільки за вами.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: