» »

Колі надійде в продаж андроїд-консоль OuyaІгрові приставки існувалі Вже в 90-х роках, в ту пору, коли комп'ютер БУВ далеко не в кожному будинку. За двадцять років приставки НЕ Тільки НЕ Втратили Актуальність, а й однозначно Покращена. Так, Наприклад, андроїд-консоль Ouya дозволити НЕ Тільки Grata, альо и створюваті Власні Додатки.

Колі надійде в продаж андроїд-консоль Ouya
Донедавна Ouya позіціонувалася як стартап, Який зібрав около п'яти миллионов долларов. Однак У липні 2012 проект нашел спонсорів в особі Іва Бехара (дизайнера OLPC) i Їла Фрая (колишн працівника ігрового відділу Xbox Microsoft).

Глава Компанії, что віпускає комп'ютерні ігри Rabotoki, Роберт Боулінг заявивши, что Ouya працюватіме на базі ОС Android. Компанія такоже зацікавлена ​​в розробці гри, створеної спеціально для цієї консолі, что по ідеї підвіщіть ее Популярність. Імовірно гра буде віходити епізодамі.

Всього за кілька тіжнів на Kickstarter нова консоль зібрала пристойності суму грошів и компанію союзніків. Гра под назв Human Element покаже вам гінучу планету з купою мутантів, среди якіх треба Вижити.

У Ouya Відкритий код, відсутність цифрового захисту, власний магазин, повний безкоштовної або умовно безкоштовної ПРОДУКЦІЇ (free-to-play), и КОЖЕН покупець отрімує в комплекті набор інструментів для розробки ігор.

Більш того, цікавий і дизайн Ouya. Це мініатюрна коробка з розміром Грані пріблізно з Долона.

Пріємною несподіванкою Є І ціна консолі, яка складатіме пріблізно від 100 до 150 долларов, залежних від комплектації. При будь-якому розкладі ціна Ouya більш чем доступна, что за очікуваннямі експертів підвіщіть споживчий Попит на неї.

За аналогією Google Play в Ouya буде власний ресурс, на якому Користувачі зможуть БЕЗКОШТОВНО вікладаті свои Додатки.

Дерло Цю приставку отрімають ті, хто вклав кошти в ее Розвиток консолі на Kickstarter, а це, треба відзначіті, почти 65 тисяч мужчина. Смороду зможуть купити приставку Вже в березні 2013 року. Для других же попереднє замовлення зараз є на сайті | Статистика Ouya. Доставка за попереднім замовленням буде проводитись місяцем пізніше - у квітні.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: