» »

Колі появится комп'ютер У ФОРМІ окулярівРоботи над практичною реалізацією носимого комп'ютера, у Якого Тільки дисплей або весь Пристрій Виконано У ФОРМІ окулярів, ведуться прежде тридцять років. СЬОГОДНІ Вже Можна не Тільки обговорюваті Терміни появи такого девайса, альо ВІН даже доступні для вільного придбання з відстроченою поставкою Деяк категоріямі комп'ютерних фахівців.

Колі появится комп'ютер У ФОРМІ окулярів
Термін качана робіт над комп'ютером У ФОРМІ окулярів можна відраховуваті від годині Публікації робіт канадця Стіва Менна, Якого іноді даже назівають дерло кіборгом На нашій планеті. Менн - професор УНІВЕРСИТЕТУ в Торонто, Який займався створеня носимого комп'ютера. ВІН зміг частково реалізуваті ідею Використання спеціальніх окулярів для Виведення ІНФОРМАЦІЇ та управління носитися комп'ютером помощью руху очей. Крім Менна з йо проектом EyeTap, є дані про схожих програмах американського військового відомства (Net Warrior), Компанії Google (Project Glass) i патентах Apple в Цій Галузі. Альо ЯКЩО про Терміни появи такого девайса у військовіх ми, зрозуміло, дізнаємося в Останню черго, то про комп'ютерних окулярах Google відомо набагато больше.

Найостанніші новини про випуск Google Glass надійшлі в кінці липня 2012 р. - компанія Почала Попередній прийом заявок на придбання цього девайса. Однак сделать замовлення может не будь-хто, а Тільки розробник програмного забезпечення Із США. ВСТАНОВЛЕНО компанією ціна на ЦІ екземпляр носимого комп'ютера - $ 1500, а ОРІЄНТОВНИЙ Термін їх поставки - качан 2013 року. Комерційні ж продаж комп'ютерних очок від Google за планами Компанії повінні початиться Тільки через два роки.

Прототип пристрою, про Який Йде мова, на щорічній конференции розробніків Google I / O в Сан-Франциско представивши особисто Бл цієї Компанії Сергій Брін. Там були продемонстровані позбав Дві его Функції - запис відео и відтворення анімації на екрані, розміром з поштовий марку, вбудований в оправу очок. Альо, за словами розробніків, цею Пристрій буде Володіти всіма функціямі СУЧАСНИХ смартфонів. Дещо раніше керівнікі лабораторії Google X, яка займається розробка цього пристрою, називаєся пріблізну его ВАРТІСТЬ после качана масового виробництва - від $ 250 до $ 600.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: