» »

Куди вікідаті батарейкиБатарейки є Небезпечна для НАВКОЛИШНЬОГО середовища елементом: одна пальчикові батарейки містіть у своєму складі велику кількість металів, якіх вистача на забруднення около 20 квадратних метрів землі. Для утілізації джерела енергії існують СПЕЦІАЛЬНІ Пункти з переробки, в Які звітність, здаваті ВСІ відслужілі свой Термін акумулятори.

Куди вікідаті батарейки

После вікідання батарейки на смітник металеве покриття носія ЕНЕРГІЇ руйнується, и ВСІ важкі метали, Які знаходяться у ее складі, потрапляють у грунт и воду, підвіщуючі ризико для людей Отруєння Важка металами. А ЯКЩО батарейка буде спалена во время процедури сміттєспалювання, ВСІ метали потраплять в атмосферу.

Знайдіть у своєму городе пункт з прийому батарейок. Для поиска ві можете скористати Інтернетом або звернута в довідкову службу для Отримання всієї необхідної ІНФОРМАЦІЇ.

Зберіть ВСІ батарейки, Які Вже розряджені и відслужілі свой Термін роботи. Помістіть їх в окремий контейнер и віднесіть їх по знайдення раніше адресою. Крім звічайній пальчикових батарейок ві можете відносіті в дані Пункти будь-які Інші акумулятори, Незалежності від їх вмісту. Наприклад, ві можете віддаті в Данії пункт батарею телефону, ноутбука або будь-якого Іншого пристрою.

Варто відзначіті, что для утілізації Великої кількості батарейок (масою больше 150-200 кг) деякі ФІРМИ віїжджають самостійно и забирають ВСІ необхідні для утілізації джерела енергії. Серед фірм, что займаються утілізацією, могут буті ФІРМИ-постачальники різної електроніки, офіси інтернет-магазинів. У Деяк містах Пункти прийому батарейок Присутні даже у бібліотеках.

В России існує маленька кількість предприятий, Які займаються утілізацією. В основному даною проблемою.Більше займаються ЄВРОПЕЙСЬКІ Компанії, Які мают свой бізнес в РФ. У більшості российских міст збір відпрацьованіх акумуляторів и раніше НЕ організованій, и ВСІ Пункти з прийому є Переважно волонтерськімі.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: