» »

Чі можна на планшет Встановити word и excelСучасні планшет здатні Виконувати широкий спектр Завдання. Наприклад, Пристрої підтрімують роботу з більшістю офісних форматів и здатні НЕ Тільки запускаті файли DOC и XLS для перегляду, альо й Здійснювати повноцінне Редагування в середовіщі для портативних прістроїв Microsoft Word и Excel.

Чі можна на планшет Встановити word и excel

IPad

Пристрої iPad підтрімують запуск Додатків Word и Excel прямо на екрані пристрою. Щоб їх запустіті, Достатньо провести їх установку помощью AppStore або iTunes.

Розблокуйте ваш Пристрій iPad помощью відповідної кнопки на корпусі пристрою. После цього запустіть AppStore и введіть запит Microsoft Word у Верхній правій частіні екрана. Натісніть «Введення» и в списку результатів віберіть потрібну програму. Натісніть кнопку «Скачати» и дочекайся Закінчення завантаження та встановлення програми на Пристрій. Аналогічну операцію ві можете провести и з Excel. Для цього поверніться назад в AppStore, а в рядку поиска введіть запит Microsoft Excel. Скачайте відповідну програму.

Аналогічнім чином ві можете сделать установку програми на планшет помощью iTunes. Для цього підключіть Пристрій до комп'ютера за помощью кабелю USB, Який йшов в одному комплекті при ПОКУПЦІ. Дочекайся появи iTunes, а потім натісніть «Магазин» и введіть запит Microsoft Word. Віберіть отриманий результат и натісніть «Встановити». Потім зробіть завантаження Microsoft Excel.

Незважаючі на умовно безкоштовність Word и Excel для iPad, щоб створюваті документи вам нужно прідбаті платну ліцензію на КОРИСТУВАННЯ програмою. Щоб просто БЕЗКОШТОВНО переглядаті офісні документи, вам буде нужно Оформити підпіску на Сервіси Office 365.

Windows 8

Планшетні Пристрої на платформі Windows 8 підтрімують Відкриття и переглядання документів в ПОВНЕ версіях програми Microsoft Office 2013. На СУЧАСНИХ планшетах з передвстановленою Windows 8 проводитися установка потрібного пакету Word, Excel, Power Point и Outlook. Таким чином, щоб запустіті Word и Excel на планшеті, вам не нужно буде встановлюваті Додатковий програм - Достатньо позбав скористати відповіднім ЯРЛИК в інтерфейсі Metro або на робочому столі.

Android

Для операційної системи Android не існує орігінальніх версій Microsoft Word и Excel. Використання Даних програм на планшетах з даною операційною системою не є можливіть. Прот для Android існує й достатньо альтернативних ЗАСОБІВ Редагування документів. Наприклад, додаток Office Suite Pro має весь необхідній функціонал НЕ Тільки для перегляду, альо и для создания документів у форматах Word и Excel.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: