» »

Монітор до телевізора: як підключіті правильноБувають Такі сітуації, коли звічайні РЕЧІ Використовують нема за прямим призначеня. Наприклад, у вас зіпсувався телевізор (проблеми Зі звуком або збережений), а посмотреть улюблені телепередачі хочеться. У такому випадка на допомог до вас приходити споконвічно російська вінахідлівість: використовуват монітор комп'ютера як транслятора телеканалів.

Монітор до телевізора: як підключіті правильно
Вам Знадоби
  • Набір проводів (залежних від можливости телевізора и монітора).

Інструкція з Підключення монітора до телевізора вімагає особлівої уважності - нужно як слід розібратіся и проаналізуваті, Які дротов Потрібні для даної Операції. Найбільша трудність у тому, что модель вашого телевізора может відмовітіся прійматі монітор комп'ютера для потрібного з'єднання.

Спочатку треба віявіті, Які дротов Підключення у нас Вже є.
Слід назваті основні системи Підключення:
- VGA (найчастіше це кабель синього кольору),
- DVI (білий кабель),
- звичайне з'єднання (жовтий колір кабелю),
- SCART.

Тепер розгляньте, Які входь має ваш телевізор. Доступне входів может буті три Варіанти: Вільний HDMI, VGA - компонент чі Складний порт. У кожному окремому випадка ваша подальша робота буде різною. Если на ТЕЛЕВІЗОРІ є вхід HDMI, а на комп'ютері - вхід DVI, то можна їх сістематізуваті и використовуват DVI для кабелю HDMI.

Если у обох апаратів є VGA - з'єднання, то харчування Зайве взагалі НЕ вінікає, так як це вариант ідеальний. Если у комп'ютера в наявності VGA - з'єднання, а біля телевізора є Тільки HDMI - з'єднання, то Можливо підключіті VGA - кабель до конвертера DVI, а после прієднаті DVI до кабелю HDMI - з'єднання. Цею способ может підтріматі сигнал HD.

Такоже слід врахуваті, что кабелі для VGA, компонентного відео и DVI НЕ могут підтрімуваті аудіо сигналі телевізора. Окремий аудіо кабель может з'єднати звукову плату з телевізором, ЯКЩО у HDTV присутній Звуковий вхід.

Звучання телеканалів можна вивести на комп'ютерні колонки або домашню стерео систему. Если ваш комп'ютер НЕ может підтріматі відеозв'язок, то нужно Встановити нову відеокарту, яка буде працювати в потрібному режімі.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: