» »

Планшет або нетбук? Робимо вибірСЬОГОДНІ портативні комп'ютери корістуються великою популярністю. Їх легко брати з собою, смороду могут Виконувати Багато Корисні Функції, а ще стояти Дуже доступно. Звічайній, Продуктивність нетбука або планшета НЕ зрівняється з потужністю звічайній современного комп'ютера, альо ее Буває Достатньо для перегляду фільму, виходе в інтернет и листування.

Планшет або нетбук? Робимо вибір
Планшет - це Невеликий Пристрій, Який дозволяє користуватись Інтернетом, грата в ігри, спілкуватіся. Розміри планшета могут буті Різні: від 7 дюймів и Вище. При цьом смороду НЕ мают повноцінної клавіатурі, Важа мало. Смороду Ближче до смартфонам, чем КОМП'ЮТЕР.

Нетбук - це маленький ноутбук, что володіє меншими розмірамі и потужністю. Альо при цьом зберігаються ВСІ Функції звічайній комп'ютера, є повноцінна клавіатура, розмір екранах 10-12 дюймів.

Порівняння планшета и нетбука

Різніця ПОЧИНАЄТЬСЯ з програмного забезпечення. ВАЖЛИВО розуміті, что більшість планшетів Працюють на iOS або Android, для них СЬОГОДНІ створюється велика кількість Додатків, альо все ж на нетбуці працює набагато больше програм. Так як Windows з'явився раніше, функціонал набагато ширше. Даже Ubuntu має деякі ПЕРЕВАГА перед мобільними платформами.

Віртуальна клавіатура присутній в обох прилаштувати, а вісь реальна є Тільки в нетбуці. Звічайній, прістосуватіся можна в будь-якому Пристрої, альо фізичний вариант набору помощью клавіш для багатьох більш оптимальний. Если звітність, часто писати тексти, то нетбук більш Зручна форма.

Вбудована пам'ять планшета зазвічай 16Гб. Це Невеликий ОБСЯГИ, Якого вістачає позбав на кілька фільмів. Збільшити можна помощью флешки. Розширення Вийди до 64Гб. У нетбуці ж Вінчестер частіше Включає 250Гб пам'яті, бувають Варіанти, коли ОБСЯГИ и 500Гб. Вибір поклади від того, Скільки звітність, зберігаті ІНФОРМАЦІЇ.

Процесори, відеокарта в нетбуці більш потужні, ніж У планшеті. Альо СЬОГОДНІ мобільні операційні системи не Дуже вімогліві. Тому Продуктивність прістроїв Дуже близько. Чи не можна віділіті ШВИДКІСТЬ роботи якогось пристрою. Альо начинка таки різна.

ВАРТІСТЬ прістроїв варіюється серйозно. Звічайній, на неї впліває виробник, Потужність, розмір пристрою. Альо в СЕРЕДНЯ планшет на 30-40% дорожча нетбука.

Функціонал портативних прістроїв

Що ж ЗРУЧНИЙ делать с помощью планшета або нетбука? Маленький комп'ютер дозволяє Виконувати ВСІ Функції, что й на повноцінному ноутбуці. Різніця позбав в потужності, тому серйозні гри НЕ будуть йти. Так сама не ЗРУЧНИЙ працювати в графічніх програмах. Невеликий екран НЕ дозволяє редагуваті відео, створюваті Великі зображення. Альо можна входити в інтернет, писати листи, Слухати музику. Зарядки при цьом вистача на 6-12 годин.

Планшет ж ідеальний як електронна книга. Їм легко користуватись в транспорті. З его помощью просто заходіті в інтернет, грата в Різні ігри. Писати НЕ Дуже зручне, альо Відправити кілька Повідомлень в скайпі не склад труднощів. Такоже на невеликі екрані можна Дивитись фільми, альо Це не Дуже зручне. А ще для установки планшета на столі нужно спеціальна підставка. Его заряду вістачає не менше, ніж На 8 годин.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: