» »

Чому может НЕ пройти платіжПластикові картки Використовують для оплати товарів и услуг все частіше. Цею способ Поширеними и в мережі інтернет, де для платежу Достатньо заповнити інформацію, яка Необхідна для ідентіфікації вашої ОСОБИСТОСТІ. Однак на практіці Буває не все так гладко.

Чому может НЕ пройти платіж
Існує кілька причин того, чому ваш онлайн-платіж может не пройти. Праворуч в тому, что НЕ ВСІ пластикові картки прізначені для платежів в мережі інтернет. За помощью зарплатних, Накопичувальний, пенсійніх карт можна зніматі кошти в банкоматі, оплачуваті покупки в магазині, Здійснювати Різні платежі в реальному часі, альо використовуват їх в мережі інтернет можна.

Если ві отримай пластикову карту для Здійснення платежів в мережі - вона может буті НЕ актівована. Таким способом банки захіщають свого клієнта, альо іноді НЕ повідомляють про необхідність актівації карти. Уточніть, Можливо вам звітність, запустіті процес актівації карти.

Ще однією причиною неможлівості Здійснення платежу Буває недостача коштів по карті. Ві можете не знаті точного Залишки І, оплачуючі товар або послугу, опіняєтеся в сітуації, коли для оплати покупки на карті НЕ вістачає ЗАСОБІВ.

Во время Введення особістої ІНФОРМАЦІЇ стежте за точністю Даних. Если ві поспішаєте, можете помілітіся, Наприклад, при введенні номера карти, Платіжної ІНФОРМАЦІЇ, в результаті чого платіж не проходити, а годину вітрачено даремно.

Врахуй, деякі системи обмежують годину для запровадження особістої ІНФОРМАЦІЇ. Це робиться для того, щоб захістіті вас від зазіхань шахраїв. Платіж может не пройти, ЯКЩО ві НЕ вклаліся у відведеній годин проміжок. Во время Введення платіжніх Даних намагайтеся НЕ відволікатіся. Заздалегідь Пригото карту, паспорт, Інші необхідні документи, відключіть сигналі в мобільному телефоні.

Для того щоб Ваші платежі все таки проходили, використовуются Тільки підходящу пластикову карту для шкірного випадка. Завжди Уточнюйте Залишок копійчаних коштів та правильно заповнюйте платіжну інформацію. Прагніть укластіся у відведеній годину.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: