» »

Що таке WikipadWikipad - базується в Лос-Анжелесі компанія, яка поки відома шірокій публіці позбав своими планами з виробництва планшетного комп'ютера, значний мірою орієнтованого на геймерів. Планшетник буде носити таку ж назв. Вперше ВІН БУВ показань У січні 2012 року на Міжнародній віставці СПОЖИВЧОЇ електроніки в США.

Що таке Wikipad
З істотніх особливая нового девайса треба відзначіті знімні ручки управління - геймпад - по Обидва боки корпусу, віконані Єдиним блоком. При прієднанні до планшетнику смороду накрівають Динаміки трубками СПЕЦІАЛЬНОГО профілем, Які, за Твердження виробника, покращують звук. Інше, більш революційне нововведення - екран винен мати режим об'ємного зображення, что Робить непотрібнім Використання спеціальніх 3D-окулярів для Отримання трівімірного ЕФЕКТ. Вперше прототип нового девайса БУВ показань на мінулій у Лас-Вегасі віставці CES-2012, альо Вже после цього Подання планшетника в нього були внесені Зміни.

Згідно з останнімі Даними, Пристрій буде працювати под управлінням ОС Android 4.0 ICS и мати чотірьохядерній процесор NVIDIA Tegra 3 T30 з тактовою частотою 1,4 ГГц. Один Гігабайт оператівної пам'яті DDR2 буде доповнюватіся флеш-пам'яттю в 16 ГБ в мінімальній конфігурації. У планшетника буде 10,1-дюймовий дисплей на IPS-матріці, что Дає Дозвіл 1280x800 Піксель. Однак у первом запланованіх до випуску версіях цею екран не якщо відтворюваті зображення з трівімірнім ефектом. У корпус мобільного комп'ютера Вбудовані Дві камери - 2-мегапіксельна на ліцьовій стороні и 8-мегапіксельна Із зворотнього боку гаджета. Батарея в корпусі, вагою 560 грам, винна Забезпечувати автономні 6:00 безперервної гри чі Вісім годин відтворення відео.

Влітку стало відомо про Укладення догоди виробника нового комп'ютера з компанією Gaikai - Постачальника потокових ігрових сервісів. Це означає, что почінаті Грат на новому комп'ютері можна буде відразу после его розпакування и Підключення до інтернету. За словами президента Компанії Wikipad Джеймса Бауера (James Bower), випуск планшетника для геймерів планується Почати цього року. Прот ні дата цієї події, ні ціна нового девайса поки Невідомі.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: