» »

Що таке коди від супутникових каналівКоді від супутникових каналів прізначені для захисту від ретрансляції, копіювання або нелегального перегляду, а такоже для Запобігання Отримання несанкціонованої прибутку від перегляду телеглядачамі. Для Боротьба з піратством в Галузі супутникового ТБ прідумують все Нові и Нові системи кодування, Які складніше зламаті. Альо, з годиною, и найновіші системи кодування з легкістю ламаються хакерами и піратамі.

Що таке коди від супутникових каналів

Системи кодування Viaccess

Viaccess 2.3 - це на Данії момент Вже Зламал система ключів. Була Створена французькою компанією France Telecom для кодування каналів на платній Основі. После злому булу вдосконалена помощью накладення Додатковий шифрування сигналу TPS-Crypt на основне Тіло ключа. Застосувались подібний способ шіфрування, розробник змоглі передаваті на одній частоті відразу кілька сігналів. После цього звічайній супутниковий ресівер не зміг розпізнаваті ключі, даже ЯКЩО ВІН БУВ обладнання емулятор. Для перегляду каналів, Зашифрування кодування Viaccess 2.3, абонентам нужно купуваті у оператора супутникового зв'язку ключі увазі АЕС.

Viaccess 2.4, 2.5, 2.6 - три Зламане и неефективно ніні кодування, альо деякі каналізац Працюють в цьом кодуванні и доніні, Наприклад, канал класичної музики Mezzo з супутника Hotbird 13E.

Viaccess 3.0, 3.1 - кодування, розроблені в 2007 году. Сейчас смороду НЕ Зламані, альо каналізац, Які в них Працюють, могут переглядатіся незаконно, с помощью картшарінга.

Viaccess 4.0, 5.0 - розроблені в 2012 году, активно Використовують Супутниковий операторами з Франции, а такоже російськім Супутниковий оператором НТВ-Плюс. Чи не Зламані, альо Платні каналізац легко проглядаються незаконно, с помощью картшарінга.

Система кодування Nagravision 2

Кодування Nagravision 2 широко вікорістовується среди Операторів супутникового зв'язку в Европе. Частково Зламал, альо ВСІ вразліві місця були усунені за помощью оновлення шифровки и Зміни карт-ключів у більш чем 4 миллионов абонентів. Через Зміни карт у Фінансовому плані найбільш постраждала Німеччіна. Если кодування Nagravision 2 буде Зламал ще раз, німецькім операторам супутникового зв'язку доведе замініті ще 17 миллионов карт, что спричинилися за собою колосальні фінансові ВТРАТИ.

Системи кодування Videoguard и Irdeto 2

Системи кодування Videoguard и Irdeto 2 є одними з найбільш захіщеніх в технічному плані. Ними корістується цілий ряд провайдерів супутникового телебачення Європи, России та України. Хочай ключі систем були Зламані и вікладені до загально безкоштовна доступу, каналізац, зашіфровані в системах Videoguard и Irdeto 2, могут з легкістю проглядатіся незаконно помощью картшарінга. Систему кодування Videoguard вікорістовує український провайдер супутникового телебачення Viasat, а системою Irdeto 2 кодує свои каналізац російський оператор Радуга ТВ.

Система кодування BISS

Система кодування BISS - найпростіша и найбільш вразлива до злому. Ключі BISS з легкістю підбіраються методом обчислення, оскількі зашіфровані в шістнадцятковій Системі числення. Такоже головна проблема системи Полягає в тому, что коди каналів шіфруються безпосередно в Супутниковий ресівері. Если ресивер обладнання емулятор ключів, зламаті на ньом кодування BISS не склад труднощів.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: