» »

Що таке планшет для АРМІЇДо теперішнього годині Росія НЕ особливо далеко просунувся у ВИРОБНИЦТВІ ВЛАСНА мобільніх прістроїв - телефонов, смартфонів, планшетніків. Прот напрікінці літа 2012 року в пресі з'явилося ПОВІДОМЛЕННЯ, что Вже цього року можна чекати качана виробництва планшетника, спеціально створенного для российских військовіх.

Що таке планшет для АРМІЇ
30 серпня цього року з дерло зразки вітчізняного планшетного комп'ютера, розроблення для Міністерства оборони, познайомівся Дмитро Рогозін. Рогозін - заступник Голови Уряду РФ, в зону відповідальності Якого крім Атомної та космічної промісловості входити и військово-промисловий комплекс. А уявлень Йому новий планшетник БУВ у ході відвідування МІФІ - КОЛІШНИЙ інженерно-фізічного института, Який тепер ставши Головня МАЙДАНЧИК национального дослідніцького ядерного УНІВЕРСИТЕТУ (НІЯУ МІФІ).

За словами Андрія старечі, генерального директора НВК, Який працює на базі цієї організації, комп'ютер буде поставляти в армію в рамках оборонзаказа, альо йо цивільний вариант можна буде купити и в звічайній магазинах. Армійській вариант буде протіударнім и водостійкім, а его Основним призначеня має дива шіфрування Даних, зберігання кріптографічніх ключів, а такоже карт місцевості и навігація в рамках систем ГЛОНАСС и GPS.

Про технічні характеристики пристрою Нічого НЕ повідомляється, крім того, что планшетник буде ЗАБЕЗПЕЧЕННЯМ 10-дюймовим екранах. А про операційну систему відомо, что вона створ на базі широко Розповсюдження програмного продукту Android від Google. З цієї ОС вілучені магазин Google Play и Функції пріхованої відправкі Даних користувача на сервер Компанії. Для Поширення Додатків для військовіх планшетников цею магазин буде чинний, власною розробка НПК. Така Модифікація ОС Отримала Назву «Ромоса» - Російська мобільна операційна система.

Відомо, что цивільний вариант планшетника буде коштуваті порядку 15 тисяч р., А початиться виробництво новинки винне Вже в 2012 году. За словами старечі, збіратіся мобільний комп'ютер буде силами головного института Міністерства оборони - ЦНІІЕІСУ - з імпортованіх компонентів.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: