» »

Що таке самоочіщається духовкаВо время Приготування їжі в духовці масло, жир, Частинку їжі осідають на поверхнях, почти намертво пригорая до стінок. Підтримання чистоти в духовці нужно НЕ Тільки в гігієнічніх цілях, альо и для безпеки ее Використання. Альо Очищення духової шафи від цього кулі ЗАБРУДНЕННЯ - Одне з найбільш непріємніх домашніх зайняти. Тому самоочіщаються печі, что з'явилися нещодавно на прайси кухонних пріладів, Придбай Більшу Популярність.

Що таке самоочіщається духовка
Самоочіщаються духові шафи - це Сучасні кухонні прилади з функцією автоматичного очищення. Смороду діляться на два види, каталітічній и пиролитический: в одному випадка бруд у духовці просто не накопічується, оскількі Спеціальне покриття вбірає ВСІ забруднення и розкладає жир, в Іншому для очищення нужно Включити духовку на максимальну температуру, щоб спалити ВСІ забруднення.

Духова шафа з пиролитической функцією самоочищення

Самоочіщаються духовки з пиролитической очищених могут нагріватіся до Величезне температур - до 500 градусів. Це звітність,, щоб ВСІ Залишки їжі, забруднення, жир под впливим спеку перетворіліся в сухий попіл, Який забірається Зі стінок шафи набагато простіше и швидше, чем прігорілій куля бруду.

Тім не менше, Такі печі НЕ рятують людину Повністю від необхідності чістіті духовку, просто годину и зусилля зніжуються до мінімуму.

Використовуват функцію самоочищення нужно в тому випадка, ЯКЩО на стінках духовки накопічілася Достатньо кількість бруду. Перед тім, як Включити піч на максимальну температуру, відкрійте ВСІ вікна на кухні и попередьте других домочадців, щоб смороду не заходили в приміщення, поки працює самоочищення.

Вітягніть з печі все Ємності, дека, стелажі та Інші предмети, їх нужно буде віміті вручну помощью миючих засоби.

Дотримуйтесь інструкції до духовці и включіть самоочистку. Як правило, вона Триває кілька годин, точну годину зазначено в інструкції. Дверцята печі нужно щільно закрити, на кухні в цею годину бажано НЕ перебуваті, альо при цьом НЕ рекомендується залішаті будинок. Чи не можна Відкривати дверцята до завершення роботи.

После того, як самоочищення закінчілася, звітність, дати печі охолонуті, что теж займає кілька годин. После цього можна закінчіті процедуру - Відкрити дверцята, зместі сухою ганчіркою попіл, протерта Волога губкою важкодоступні місця, де могла зібратіся бруд.

У неякісніх и дешевих самоочіщаються духовках ця функція працює погано, щоб вібрато хороший прилад, почитайте Відгуки покупців, подівіться відео про Різні МОДЕЛІ.

Самоочіщаються духовки з каталітічної функцією Очищення

Каталітічній способ Очищення духовки застосовується частіше, так як ВІН НЕ впліває серйозно на конструкцію печі. У цьом випадка стінкі шафи покріваються спеціальною емаллю з порами, в якіх осідають жир и Частинку їжі. При нагріванні ЦІ забруднення поділяються на воду и сажу, що не залішаючі жирних слідів. Таким чином, функція Очищення працює Тільки во время Приготування їжі. При цьом забруднення відаляються повільніше, Великі жирні плями могут знікнуті Тільки за кілька процедур готування.

У каталітічніх самоочіщаються духовок є один ВАЖЛИВО недолік - ця емаль працює Тільки п'ять-шість років, после чего втрачає свои Властивості. Чім частіше ві будете користуватись духових шафою, тім швідше функція Очищення прийде в Непридатність.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: