» »

Що таке Розумні окуляриПерша інформація про розумних окулярах GoogleGlasses - новому проекті Компанії Google - з'явилася на качану 2012 року, а Вже у квітні на конференції в Сан-Франциско глава Компанії Сергій Брін продемонстрував роботу їх прототипу в Дії.

Що таке Розумні окуляри
Поки за зовнішнім виглядах окуляри майбутнього являютя собою широку оправу без стекол з маленьким дисплеєм, розташованім Трохи Вище правого ока. Такоже смороду мают мікрочіп Бездротовий зв'язку, вбудований відеокамеру, кнопку для відео-та фотозйомка.

Нeads-up дисплей відображає безліч різної ІНФОРМАЦІЇ в реальному часі: про температуру Повітря, про вхідні дзвінкі, про географічне Місцезнаходження користувача, про оптимальний маршрут проходження та Багато Іншого. Відео и фото, зроблене в дорозі, відразу можна викластись в СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖА, а своими свіжімі враженя Поділитися у відеочаті. За вагою Пристрій НЕ важчі звічайній сонцезахісніх окулярів.

Передбачається, что гаджет буде працювати на Android платформі и сінхронізуватіся з усіма андроидное прилаштувати. Бездротовий з'єднання здійснюється через модуль WLAN або через 3G/4G. Карті, інформацію про Місцезнаходження надасть GPS.

Що стосується управління прістроєм, то кнопки проектує дисплей, и Достатньо буде посмотреть на кнопку кілька секунд, щоб привести в дію необхідну функцію. Передбачається, что окулярами можна буде Керувати помощью голосу, а такоже зі смартфоном.

Технічне диво Вже можна Замовити за 1,5 тис.. долларов, альо лабораторна робота Триває. Креативна група под керівніцтвом Стіва Лі, Бабака Парвіза и Себастьяна Трана щосілі трудитися над функціональністю продукту. Фахівцям поки неясно, за рахунок чого Користувачі захочуть відмовітіся від звичних засобів зв'язку заради очок, Які до того ж коштують пристойно грошів.

Щоб СЬОГОДНІ завоюваті масовий ринок, гаджету звітність, буквально Изменить життя сучасної людини, до того ж сделать це за РОЗУМНА ціною. На Презентації Сергій Брін повідомів, что до 2014 року в масовому продажі «Розумні окуляри» стануть однозначно Дешевше.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: