» »

Що таке фен з дифузоромПрактично Кожна представніця прекрасної Статі Постійно або зрідка корістується таким корисностей девайсом, як фен. Створити об'ємну зачіску и отріматі кучеряві Локони за лічені миті поможет фен з дифузором. У чому відмінність такого пристрою від других Видів фенів?

Що таке фен з дифузором
Дифузор являє собою спеціальну насадку для фена з так званні пальчиками и отворами. Прістосування має діаметр около 10-15 см, вузька кінцем дифузор надаватіся на фен. «Пальчики» могут відрізнятіся за формою и довжіні.

Призначення фена з дифузором

Як и Інші види фенів, фен з дифузором призначеня для Сушіння волосся и создания Укладання. Альо особлива насадка дозволяє однозначно швідше ВИДАЛИТИ Волога з локонів за рахунок отворів. Причому дифузор Менш Згубна впліває на структуру волосся. Отріматі Ідеальну зачіску такий фен дозволити за кілька хвилин Завдяк охопленню більшої площі Великої насадкою. Фен з дифузором - відмінний засіб для Виконання масажу шкірі голови. М'які «пальчики» будут Дбайливий масажуваті шкіру, забезпечуючі хорошу ціркуляцію КРОВІ и розслабленими.

У діфузорі відчини розташовуються боком, через что НЕ створюється спрямованостей Потік гарячого Повітря. Отже, обпектіся во время Укладання локонів малоймовірно, делать укладку при цьом можна частіше.

Фен з дифузором перегревала волосся, Пристрій найбільше Підходить для власніць Кучерявого від природи або в результаті хімічної завивки пасом. Насадка НЕ ​​дозволяє локонам розлітатіся, а діффузорного «пальчики» додаються волоссями запаморочлівій об'єм.

Укладання зачіски феном з дифузором

Користуватись феном з дифузором могут и дівчата з пряму волоссям. Для цього нужно підсушіті волосся, нанести на них засіб для фіксації, віділівші окремі пасма. Скрутили прядку в джгутікі, звітність, вісушіті їх помощью фена з насадкою. При цьом Локони звітність, підніматі дифузором, а сушить волосся нужно, трімаючі девайс перпендикулярно до ЗРОСТАННЯ волосся. У результаті нехитрих маніпуляцій можна отріматі розкішні Хвилі або пружні кучерікі. Щоб домогтись природніх локонів, звітність, потренуватися.

Нерідко в магазинах можна зустріті фені з діфузори, наділені Додатковий опціямі. Наприклад, захисту від пересушування або з технологією іонізації. При віборі фена ВАЖЛИВО враховуваті его вага, оцініть, чи ЗРУЧНИЙ буде тримати Пристрій у руці. СЬОГОДНІ фені з діфузори віробляють більшість компаний, орієнтованих на випуск техніки. Кожна марка прагнем Запропонувати покупніцям свое решение для комфортної Укладання волосся.

Для Довгого волосся оптимально підійде модель з функцією розчісування й віпрямлення. Для короткого волосся правильним буде вибір фена з невелика за довжіні «пальчиками». Густа зачіска вімагає! Застосування фена з гладкою насадкою.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: