» »

Що таке чиллерДля кондиціонування великих будинків найчастіше вікорістовується система чиллер-фанкойл. Вона має безліч Переваги, среди якіх почти НЕОБМЕЖЕНИЙ відстань между Основними елементами, можлівість обслуговуваті безліч пристроїв приміщень з використаних одного чилер и порівняно невісока ВАРТІСТЬ обладнання.

Що таке чиллер

У чому Полягає принцип роботи чилер

Чіллерамі назівають холодильні установки, Які є одним з основних ЕЛЕМЕНТІВ систем кондиціонування. Смороду Використовують в поєднанні з фанкойлами - особливая видом теплообмінників. Незважаючі на ті что Чиллери - це холодильні машини, деякі з них могут НЕ Тільки зніжуваті, альо и підвіщуваті температуру теплоносія, тому системи, доповнені такими прилаштувати, Використовують такоже для прогріву Повітря.

Чиллери могут працювати з різнімі типами теплоносіїв, включаючі воду и фреон. Їх конструкція такоже мо розрізнятіся. Прот у більшості з таких прістроїв є загальний принцип роботи. Колі теплоносій потрапляє в чиллер, компресор стіскає его и «забирає» тепло. Потім Рідкий теплоносій переміщається в іншу Частину установки, розшірюється, перетворюючісь на газ, и охолоджується. После цього по спеціальніх трубах ВІН потрапляє в теплообміннікі - фанкойли, охолоджує Повітря І знову повертається в чиллер. Процес повторюється Знов і вновь.

Зверніть уваг: Чиллери Тільки охолоджують або прогрівають теплоносій, альо НЕ додаються свіже Повітря з вулиці. Це означає, что смороду Використовують в системах кондиціонування, а не вентиляції, а приміщення, де застосовується це обладнання, нужно додатково провітрюваті.

Якими бувають Чиллери

Існують Чиллери з повітрянім и водяним охолодженя. У первом випадка оптимальна температура компресора підтрімується за рахунок холодного Повітря, Який обладнання забирає з приміщення або з вулиці и после Використання вікідає по спеціальніх трубопроводах. У іншому випадка для охолодження ЕЛЕМЕНТІВ вікорістовується артезіанська, проточна вода або система оборотного водопостачання. Пристрої іншого типу більш дешеві и відрізняються порівняно простою конструкцією, однак, на жаль, іноді їх Використання віявляється утруднено через проблеми з установкою водяної системи.

Більшість чіллерів Використовують для роботи електроенергію. Однак у випадка, коли трапляються перебої з подачею електрики, або коли звітність, економіті кошти, можна вібіраті абсорбційні МОДЕЛІ. Смороду Працюють на відходах: перегрітому водяній Парі, мазуті, відпрацьованому маслі. Цею тип чіллерів часто вже не відрізняється скроню екологічністю, альо потім на внутрішню дозволяє Забезпечувати оптимальний мікроклімат в умів частину проблем з подачею електрики.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: