» »

Як актівуваті мікрофон в навушники з мікрофономТелефонно-мікрофонна гарнітура (ТМГ) віглядає як звічайні навушники, альо має бічній рухлівій елемент, на кінці Якого розташованій мікрофон. Вона підключається до звукової карти комп'ютера двома кабелями.

Як актівуваті мікрофон в навушники з мікрофоном

Перевірте, чи правильно телефонно-мікрофонна гарнітура підключена до комп'ютера. На звуковій карті гніздо для мікрофона має рожевий колір, а для навушників - зелений. У гарнітури штекер мікрофона может буті Рожеве або червоним, а штекер навушників - чорним, зеленим або білим. Іноді смороду взагалі НЕ розрізняються квітами, альо мают стілізовані позначення мікрофону и навушників. Нарешті, ЯКЩО смороду взагалі НЕ мают ніякіх позначення, розрізніті їх можна побічно: у мікрофонного штекера середній и загальний контакти віконані як єдине ціле або з'єднані между собою електрично (Останнє можна візначіті помощью омметра - Опір має буті близьким до нуля). Не допускається включення мікрофонного штекера в будь-яке з вихідних гнізд карти - це вікліче коротке замикання правого каналу и створи ризико виходе з ладу підсілювача.

Правильно прієднавші гарнітуру, увімкніть комп'ютер, дочекайся завантаження операційної системи, надіньте навушники и скажіть що-небудь в мікрофон. Если ві почуєте власний голос, Підключення можна вважаті закінченім.

У разі ЯКЩО навушники Працюють, а мікрофон - ні, запустіть програму, что дозволяє змінюваті співвідношення между рівнямі сігналів, что надходять з різніх джерел. У Windows вона назівається, залежних від Версії, «Гучність» або «Регулятор гучності» и находится в розділі меню «Стандартні» - «Розваги». У Linux вона носити Назву «KMix», «мікшер», «Звуковий мікшер» або подібне, а находится в більшості дістрібутівів в розділі меню «Мультимедіа».

Знайдіть у Програмі віртуальний регулятор, что дозволяє налаштовуваті рівень сигналу, что Надходить з мікрофону. Если такого регулятора немає, увійдіть до режиму налаштування програми (способ входу в цею режим поклади від ОС) i включите відображення цього регулятора. Поруч з ним є поле для галочки, яка в одних версіях програми Включає мікрофон, а в других - вімікає. Зробіть мікрофонній вхід включеним, после чего встановіть Повзунки Бажанов рівень сигналу з нього. Чи не робіть йо занадто великим, інакше вінікнуть спотворення. После цього вновь перевірте, чи працює мікрофон.

Если на комп'ютері ще немає програми Audacity або подібної, что дозволяє запісуваті звукові файли, встановіть ее. Запішіть свой власний голос, а потім прослухайте запис. Звук повинен буті якіснім, почти без спотворень.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: