» »

Як працюватіме новий стилус від AppleПродукція Компанії Apple Визнана у всьому мире Завдяк своїй вішуканості та елегантності. У кожному ее вігляді прісутнє Щось особливе. Є інформація, что даже Простий стилус - плід розробки цієї Компанії - буде відрізнятіся від других.

Як працюватіме новий стилус від Apple

Нові стилус для планшетів будут сумісні з iPhone и iPad. Трохи дівує тієї факт, что за виробництво подібного девайса взялася самє компанія Apple. Як казав ее Бл Стів Джобс: «Кому потрібен стилус? Вам доведеться носити йо з собою, ві вікінете его або ВТРАТИ »,« Бог дав нам 10 стілусів, так давайте не будемо вінаходіті ще один ». Даже через кілька років после виходе iPhone, управління планшетом І Введення Даних віробляліся пальцем, прот патентна заявка на новий стилус булу подана ще за життя Джобса. Поки немає точної ІНФОРМАЦІЇ, чі будут проводитись два різніх стилуса, альо є новини про двох нововведення: оптичні камера и зворотна віддача.

Оптичні камера, вбудована в стилус, дозволити домогти більш точного позіціонування на екрані.

Більшій Інтерес представляет друга патентна заявка Apple, яка носити Назву Haptic Input Device. Це конструкція Введення Даних Із зворотнього зв'язку. Если ві торкаєтеся звічайній стилусом до екранах, ві Нічого НЕ відчуваєте, крім ковзання по твердій поверхні. Творці Нової технології предлагают принципова новий підхід. Смороду забезпечен функцією вібрації НЕ самє мобільний Пристрій, а новий стилус.

Задум розробніків в тому, что стилус почінає вібруваті в тій момент, коли получит сигналі від iPhone або iPad. У користувача створі Відчуття того, что ВІН торкається до різніх об'єктів на екрані дисплея.

У заявці, поданій в американське патентне бюро (USPTO) сказано, что технологія Введення За помощью вібруючого стилуса створи новий стиль Спілкування користувача з Даними, відображенімі на екрані. При цьом користувач буде отрімуваті більш Яскраві й реалістічні Враження від Використання пристрою.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: