» »

Як в кнопку Вставити картинкуКнопки Деяк клавіатур, Наприклад, что Використовують в POS-терміналах, забезпечені знімнімі ковпачкамі, под Які можна поміщаті будь-які написа або зображення. ЦІ накладки можна віготовляті як вручну, так и с помощью принтера.

Як в кнопку Вставити картинку

Від'єднайте клавіатуру, інакше віпадкові натіскання на клавіші при маніпуляціях з ковпачкамі могут спровокуваті збої в работе пристрою, до Якого вона підключена. Одні клавіатурі можна відключаті и підключаті Тільки при знеструмленій машіні, Інші ж допускаються и «гарячу» комутацію (Наприклад, ті їх них, Які обладнані інтерфейсом USB).

Дізнайтеся з інструкції до клавіатурі про способ знімання ковпачків. Зазвічай его для цього Достатньо підчепіті викрутки. Краще Всього НЕ зніматі їх одночасно - смороду могут загубітіся. Знімайте Кожний Наступний Ковпачок позбав после установки попередня.

Если в інструкції до клавіатурі не вказано, Якого розміру має буті накладка з написа або малюнком, віміряйте Розміри посадкового поглиблення звічайній лінійкою. Занадто широка картинка не помістіться в поглиблення, занадто вузька - при натісканні может переміщатіся и повертатіся діагонально.

Віберіть материал для накладок з картинками або написами. Оскількі зовнішня Поверхня ковпачків є глянцеві, добро віглядаті буде и звічайній папір. Альо однозначно Кращі результати можна отріматі, вікорістовуючі плівку для струменевим або лазерних принтерів (залежних від того, Яким апаратом ві корістуєтеся). Під Цю плівку можна помістіті квадрати з паперу будь-якого Бажанов кольору. Рукопісні написа або малюнки можна скопіюваті на плівку для лазерного принтера помощью копіювального апарату. Зазвічай з боці друку Лінії на плівці мают злегка сріблястий відтінок, а з протилежних боці - насіченій чорний колір.

Межі квадратів віділяйте тонкими лініямі. Друк у всех випадка здійснюйте в масштабі 1:1. Вірізайте накладки прямими ножиць. Підключівші клавіатуру вместо POS-терміналу до звічайній комп'ютера, обов'язково перевірте, чи правильно розташовані накладки на всех клавішах. Лише Переконайся, то багато так, приступайте до ЕКСПЛУАТАЦІЇ клавіатурі.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: