» »

Як у телефоні використовуват інтернет через комп'ютерБагато Користувачів Вже вміють підключаті стаціонарний або мобільний комп'ютер до інтернету помощью мобільного телефону. Альо далеко не КОЖЕН знає про ті, что дана функція працює и у зворотнього Напрямки.

Як у телефоні використовуват інтернет через комп'ютер
Вам Знадоби
  • Wi-Fi адаптер.

Краще Всього використовуват для Підключення до інтернету канал Wi-Fi. Це обумовлено тим, что Данії тип з'єднання дозволяє добитися вісокої Швидкості передачі Даних. Придбай Wi-Fi модуль и підключіть его до стаціонарного комп'ютера.

Если ві вікорістовуєте ноутбук, то додатковий адаптер Можна не використовуват. Віняток ставити Ситуація, коли мобільний комп'ютер отрімує доступ в інтернет по Бездротовий каналу. Підключіть кабель провайдера до комп'ютера и налаштуйте з'єднання з Інтернетом.

Оновіть програмне забезпечення для управління Бездротовий адаптером. Вам зовсім не обов'язково створюваті повноцінну точку доступу. Цілком Достатньо, щоб адаптер працював в режімі «Комп'ютер-комп'ютер».

Відкрійте меню «Центр управління мережами и загально доступом». Доступ до нього можна отріматі через панель Керування або іконку мереж, розташовану в треї. Перейдіть по ПОСИЛАННЯ «Управление Бездротовий мережами».

Приступите до налаштування нового з'єднання, натіснувші кнопку «Додати». У первом діалоговому вікні клацніть по пункту «Створити ятір комп'ютер-комп'ютер». После переходу в нове меню натісніть кнопку «Далі».

Заповніть форму, что відкрілася. Зверніть уваг на тій факт, что в даним випадка ві зможете підключіті Тільки один Пристрій до вікорістовуваному Wi-Fi адаптера. Це означає, что при віборі пункту «Ні перевіркі автентічності» ві ні чім не різікуєте.

Натісніть кнопку «Далі» и віберіть пункт «Підключіті». После создания мережі активом Wi-Fi модуль мобільного телефону и виконан з'єднання з вашою Бездротовий Мережа. У налаштування телефону віберіть данє з'єднання основним каналом доступу в інтернет.

Відкрійте загальний доступ для Wi-Fi мережі у налаштування комп'ютера. Перезапустіть Підключення до інтернету.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: