» »

Як Включити геймпадГеймпад - ігровий пульт, вид ігрового маніпулятора, сповнений найчастіше у вігляді джойстика. Потрібен ВІН для того, щоб во время комп'ютерних ігор НЕ користуватись стандартними Мішею и клавіатурою. Если у вас вініклі Проблема з включенням геймпада - вісь кілька порад, Які могут вам Допомогті.

Як Включити геймпад

Розповімо, як Включити ігровий пульт на прікладі геймпадов Xbox. Отже, тут існує два Варіанти: дротової и бездротової геймпад. Для обох варіантів вам знадобітіся окремо прідбаті консоль, вона Необхідна для роботи з геймпадом. У випадка з проводового геймпадом, просто підключіть шнур до usb гнізда, Який знаходится на передній панелі консолі.

Если ж у вас є Бездротовий модель геймпада, то дотримуйтесь Наступний інструкцій: спочатку включіть саму консоль, а потім натісніть и утрима кнопку Guide на геймпаді Доті, поки Пристрій НЕ увімкнеться. Тепер натісніть кнопку Підключення, что находится на консолі, відразу ж натісніть кнопку Підключення на геймпаді. Ві побачим, як будут мігаті Індикатори, что знаходяться вокруг кнопки включення на консолі, коли міготіння завершитися - це означає, что геймпад підключеній.

Зверніть уваг, что у шкірного підключеного геймпада є Одне з чотірьох становищем, Яке в свою черго відповідає світіться вогніків, розташованім вокруг кнопки Guide на геймпаді и кнопки включення на консолі. Если ваш геймпад НЕ включається - перевірте, чи батареї, замініть їх при необхідності, Не забувай при цьом Дотримуватись полярність.

Если вам звітність, підключіті ще геймпадов - Виконую ту ж черговість Дій, максимальна кількість геймпадов, Яке ві можете підключіті - Чотири.

Для того щоб відключіті геймпад - натіскаючі и НЕ відпускайте ПРОТЯГ декількох секунд кнопку Guide, потім вімкніть геймпад. Если ві вімікаєте консоль, геймпад автоматично підключається, як Тільки ві вновь увімкніть консоль. Чи не прієднуйте геймпад одночасно до кількох консолям. Если ві підключілі геймпад до Іншої консолі, ВІН втрачає з'єднання з попередня консоллю.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: