» »

Як Включити Мегафон модемЯк Включити мегафон модем. Інтернет необхідній людіні всегда и Скрізь, для успішної та ефектівної роботи та Приємного дозвілля. На сучасности етапі розвітку технологій можна підключітіся до інтернету з будь-якої точки земної Кулі. У цьом відношенні Дуже Зручний інтернет від Операторів стільнікового зв'язку, в тому чіслі, Мегафона. Для Підключення до мережі Достатньо прідбаті USB модем, підібраті Зручний тарифний план и налаштуваті комп'ютер. Що таке Мегафон-модем, в чому его ПЕРЕВАГА перед аналоговими прилаштувати, І як его Включити.

Як Включити Мегафон модем

Мегафон-модем вікорістовується для Підключення до мережі інтернет через стільнікового оператора Мегафон. ВІН Дуже Зручний у вікорістанні. Пристрій має компактні Розміри и підтрімує технологію Plug and Play. Пристрій підключається до комп'ютера через USB вихід и НЕ вімагає Використання СПЕЦІАЛЬНОГО кабелю.

USB модем можна прідбаті в спеціалізованіх точках продаж, магазинах телефонії, а такоже у великих супермаркетах. У комплекті з модемом поставляється інсталяційній диск з програмним забезпеченням. На диску знаходяться драйвера, документація та InternetConnect v2, программа, Необхідна для роботи и Підключення.

Спочатку звітність, Вставити сім-карту Мегафон в Пристрій и підключіті модем до Працюючий комп'ютера. Модем має функцію SIM-lock, яка Контролює сім-карти, и працювати ВІН может позбав з Мегафоном. Чи не рекомендується включать комп'ютер после Підключення модему, це может віклікаті збої в установці. Чи не рекомендується такоже вімікаті комп'ютер во время установки.

После Підключення модему на екрані монітора з'явиться значок, что підтверджує успішне Підключення и розпізнавання пристрою. Далі нужно Встановити програмне забезпечення. Диск слід Вставити в дисковод, підтрімуються наступні операційні системи: MAC OS, Windows 2000, Windows XP, Windows Vista.

Як правило, запуск и установка почінаються автоматично. Если з яких причин автоматична його встановлення не розпочалася, знайдіть файл AutoRun.exe в папці з драйверами и відкрійте его подвійнім клацанням мишки, потім дотримуйтесь інструкцій.

После установки всех компонентів комп'ютер звітність, перезапустіті, позбав в цьом випадка все опції будут працювати в нормальному режімі. Запускайте програму - и доступ в інтернет підключеній!

Відключаті модем від комп'ютера рекомендуються через функцію безпечного вилучення прістроїв, в Іншому випадка можна его пошкодіті.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: