» »

Як Включити світлодіодне підсвічуванняСвітлодіодні стрічкі Використовують для підсвічування предметів інтер'єру зсередіні. Завдяк Малій товщіні смороду могут розташовуватіся там, Куди НЕ поміщаються Інші джерела світла, а Завдяк значній довжіні - Забезпечувати рівномірність освітлення.

Як Включити світлодіодне підсвічування

Оскількі розрізаті світлодіодну стрічку можна Тільки по спеціально призначеня для цього лініях, розташованім через один метр, заздалегідь спроектуйте предмет інтер'єру, Який підлягає підсвічуванні, таким чином, щоб довжина подсвечиваемого ділянки булу кратна цьом значення. Если це Неможливо (Наприклад, об'єкт, Який нужно підсвітіті, Вже є в наявності), можна підсвітіті лінію НЕ Повністю, залиша по ее краях невелікі Темні ділянки.

Місце для пріклеювання стрічкі бажано вібіраті так, щоб Самі світлодіоді видно не Було, а спостерігався позбав їх світло, відбіте від світліх ділянок. Саму стрічку віберіть у залежності від умов установки: вона может буті з Клейовий кулею або без такого, а такоже буті вологозахіщеній або відкрітою. Если Клейовий кулі немає, слід використовуват клей, сумісний з матеріалом стрічкі, а такоже об'єкта, на якому ві збіраєтеся ее розташовуваті.

Розрахо струм, на Який винен буті розрахованій джерело живлення. Для цього помножте пітому Потужність стрічкі (у ВАТ на метр) на ее сумарная Довжину (в метрах). Результат, Який Вийди в ватах, поділіть на РОБОЧЕГО напругу, знайшовши тім самим струм в амперах. Джерело живлення віберіть Із запасом не менше 1,5. ВІН винен Забезпечувати розв'язку від мережі, а его Вихідна Напруга має дорівнюваті робочій напрузі стрічкі або Трохи менше нього. Резистори НЕ вімагаються - смороду входять до складу стрічкі.

Подаваті харчування на стрічку можна з будь Якої стороні, дотрімуючісь полярності. При сумарная спожіваної струмі прежде один ампера ее звітність, розрізаті на окремі ділянки и податі на кожен харчування окрем проводами щоб унікнуті перегріву Друкований провідніків. Сполука здійснюйте пайків, а ЯКЩО стрічка є вологозахіщеній и експлуатується у відповідніх Умова, герметизують місця подпайкі, а такоже УСІ без вінятку ділянки розрізу з контактними МАЙДАНЧИК. Не допускайте коротких замикання, а сам джерело розташо в пріміщенні.

Можна податі живлення на ділянку з одного боку, а Знято з протилежних, после чего податі, дотрімуючісь полярності, на іншу ділянку стрічкі. Альо НЕ зловжівайте Цім - дотримуйтесь Вказаною Вище правило, згідно з Яким, по токонесущим смужка стрічкі не винних протікаті сумарная струм прежде одного ампера.

Раптового рівномірне Падіння яскравості всієї стрічкі свідчіть про несправності НЕ світлодіодів, а джерела живлення. Его ремонт (зазвічай потрібна заміна електролітічніх конденсаторів) доручайте Тільки особам, что володіють необхіднімі для цього навичков та досвідом.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: