» »

Як вибрати зовнішній накопичувачіДосягнення в Галузі технології Зробили Зовнішні жорсткі диски недорогим варіантом для резервного копіювання файлів або просто додавання до вашого поточного ОБСЯГИ пам'яті. При ПОКУПЦІ даного пристрою слід враховуваті деякі факторів.

Як вибрати зовнішній накопичувачі
Вам Знадоби
  • - Зовнішній накопичувачі;
  • - навички роботи з комп'ютером.

Візначте розмір зовнішнього жорсткий диск. Если ві ВІН необхідній для резервного копіювання Даних, Які в Данії годину знаходяться на комп'ютері, перевірте поточний ОБСЯГИ дискового простору и подвійте его. Если вам звітність, создать резервну копію Даних на 100 ГБ, то ві повінні купити жорсткий диск, Який має прінаймні 200 Гб Ємності. Если ві плануєте використовуват зовнішній диск для зберігання фільмів, музика і графічніх файлів для того, щоб НЕ захаращуватися внутрішній простір на комп'ютері, Придбай накопичувачі втрічі больше. Причина цього в тому, что ЦІ файли великого розміру, и з годиною смороду будут займатись все Більшу кількість місця.

Вірішіть розмір кеша, необхідного для диска. Від его Величини покладів ШВИДКІСТЬ жорсткий диск, з Якою файли могут буті скопійовані або збережені. При запису файлів жорсткий диск может відставаті при взаємодії з Даними, и кеш Діє як тип буфера обміну между комп'ютером и прістроєм для зберігання ІНФОРМАЦІЇ. Чім Вище ШВИДКІСТЬ кеша, тім швідше ві зможете зберігаті файли.

Віберіть тип інтерфейсу для взаємодії между приводом и комп'ютером. Хочай Зовнішні жорсткі диски доступні з Firewire або USB-інтерфейсамі, USB 2.0 є набагато пошіренішім явищем. Firewire вважається більш швидка, чем USB, альо НЕ ВСІ комп'ютерах сумісні з ним. Вам нужно візначіті, чі Дійсно ваш комп'ютер має доступні псуй, щоб прістосуваті ЦІ інтерфейси. Багато диски поставляються з роз'ємамі обох тіпів.

Використовуются інформацію з попередніх кроків, щоб Прийняти решение про покупку, яка буде в рамках вашого бюджету. Багато хто з таких авторитетних віробніків, як Iomega и Seagate, випускають Кращі на прайси Зовнішні жорсткі диски. Перевірте їх магазин електроніки онлайн.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: