» »

Як вибрати зарядний для АКБУ комплектацію мобільніх комп'ютерів входити зарядний пристрій або блок живлення. Основна его мета - забезпечення ноутбука постійнім Струмило певної сили. Если Данії елемент Вийшов з ладу, его звітність, замініті аналогічнім устаткування.

Як вибрати зарядний для АКБ
Вам Знадоби
  • - інструкція до ноутбука.

Если зарядний пристрій вашого мобільного комп'ютера Не ​​працює або Виконує свои Функції некоректно, его звітність, терміново замініті. Дуже ВАЖЛИВО розуміті, что неправильно працюючий блок живлення может привести до поломки акумуляторної батареї та других ЕЛЕМЕНТІВ ноутбука. Вкрай небажано використовуват подібні зарядні пристрої. Вівчіть характеристики Зламане блоку живлення.

З'ясуйте его Потужність, Напруга, надіс ноутбуку, и силу Струму. ЦІ дані ві можете найти в інструкції до мобільного комп'ютера. Краще для качана вівчіть наклейки, розташовані на самому блоці. Іноді в інструкціях может містітіся неповна або неточна інформація.

Для запису характеристик Використовують СПЕЦІАЛЬНІ позначення:

- Сила Струму: 5 А; - Напруга: 19 V; - Потужність: 100 W.

Обов'язково уточніть каналів у роз'єму, что підключається до ноутбука. Зазвічай за внутрішнім кабелю передається позитивний заряд, а по зовнішньому - негативний. У Вашому випадка может буті и зворотнє розташування.

Спробуйте найти ідентичний блок живлення. Для цього відвідайте офіційний сайт виробника и вівчіть список магазинів, де может буті прісутнім Данії товар. Если у вас не Вийшла найти оригінальний Пристрій, то скорістайтеся універсальнімі блоками живлення.

При віборі Універсального елемента живлення особливая уваг зверніть на тип роз'єму. ВІН не винних відрізнятіся від коннектора оригінального зарядного пристрою. Ні в якому разі НЕ використовуются блок живлення, Потужність Якого менше Ніж та, Що потрібно для стабільної роботи ноутбука. У цьом випадка ві зіткнетеся з двома проблемами: акумулятор поступово Вийди з ладу, а мобільний комп'ютер взагалі не якщо працювати без цієї батареї.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: