» »

Як вибрати надійну флешкуUSB-накопічувачі є одним з найбільш популярних способів передачі та зберігання Даних. Флешки є практично незаміннім Сховище Даних, Яке нужно грамотно и уважности вібіраті.

Як вибрати надійну флешку
СЬОГОДНІ практично Неможливо уявіті життя без USB-накопичувачі. Їх Використовують повсюдне: на роботі, в машіні, вдома, на навчанні и т.д. Зрозуміло, что покупець, коли приходити в магазин електроніки, может вібрато абсолютно будь-яку флешку, альо НЕ Варто сподіватіся на ті, что вона зможите працювати й достатньо довго. Для того щоб підібраті Дійсно хороший, якісний и надійний USB-накопичувачі, звітність, Володіти ПЄВНЄВ знання. У магазині, продавці консультанти, могут порадити вам товар не найкращої якості, даже ЯКЩО флешка має великий об'єм. Для того щоб ваш залишкових вибір припавши на хороший товар, звітність,, в Першу Черга, візначітіся з параметрами, а самє: максимально об'ємом пам'яті USB-накопичувачі, швідкістю читання и запису файлів, розміром и міцністю корпусу.

Об'єм пам'яті

Об'єм пам'яті, для переважної більшості покупців USB-накопічувачів, є основоположним фактором, на якому смороду акцентують абсолютно всю свою увагу. З одного боку це правильно, а з Іншого - ні. СЬОГОДНІ в магазині можна найти флешки з різнім ОБСЯГИ пам'яті (від декількох мегабайт до 32 Гігабайт и Вище). На ВАРТІСТЬ флешки цею фактор, звічайній впліває, альо все одне, USB-накопічувачі коштують відносно дешево, тім больше, что цею ринок Постійно розвівається. Краще Зупинити свой вибір на хорошому USB-накопічувачі, Який буде мати не менше 16 або 32 Гб пам'яті.

ШВИДКІСТЬ читання и запису Даних

ШВИДКІСТЬ читання и запису файлів займає далеко не Останнє значення, а хочай Багато хто даже НЕ акцентують свою уваг на цьом. Такий підхід Вкрай обурлівій, так як можна купити флешку з великим ОБСЯГИ пам'яті, альо закачувати на неї дані и переглядаті їх, может буті й достатньо проблематично. Тім больше, з поганою швідкістю запису, користувач Не зможу Повністю заповнити флешку або хочай б мінімально заповнити ее простір. Найкраще підбіраті флешку, что має ШВИДКІСТЬ запису и читання не менше, чем 16 Мб / с.

Розмір и Міцність корпусу

Що стосується последнего аспекту - розміру и міцності корпусу, то Найкраще віддаваті свою ПЕРЕВАГА тім варіантам, Які володіють Меншем кількістю складних ЕЛЕМЕНТІВ. У тому випадка ЯКЩО, Наприклад, флешка вісувається з корпусу, то швідше за все вона Не зможу служити вам вірою и правдою й достатньо трівалій годину. Краще Всього купити звічайній флешку з кришкою. Що стосується безпосередно Розмірів, то чи не Варто купуваті флешки неправільної форми або просто Габаритні USB-накопічувачі. Це обумовлено тим, что USB-накопичувачі найчастіше доводітіся носити з собою в кишені, Наприклад, в куртці, а покласть габаритний накопичувачі в Невеликий кишеню навряд чи вдастся.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: