» »

Як вибрати переносний дискЗаразитися далеко не КОЖЕН користувач ПК может похвалити тім, что у нього є жорсткий диск об'ємом в 1 Тб (терабайт). Інформації багато, а місця под неї залішається все менше и менше. У цьом випадка может Допомогті або покупка и установка в блок живлення ще одного вінчестера, або покупка зовнішнього (переносного) жорсткий диск. Другі останнім годиною стають все більш популярними.

Як вибрати переносний диск

Если ШВИДКІСТЬ для вас не є найголовнішім крітерієм (все ж Зовнішні жорсткі диски в цьом плані внутрішнім поступаються), зовнішній жорсткий диск буде для вас оптимальним варіантом. Їх Швидкості буде Цілком Достатньо для просматривания з них фільмів або прослуховування музики, тому ві сміліво можете переміщаті на них свои колекції. Тільки від з копіюванням й достатньо великих обсягів ІНФОРМАЦІЇ у переносних дисків справи йдут НЕ КРАЩИЙ чином.

Очевидно, что переносні диски Трохи дорожча внутрішніх HDD, однак мают деякі ПЕРЕВАГА: системний блок розбіраті НЕ нужно, диск можна Скрізь носити з собою, зовнішній жорсткий диск являє собою й достатньо безпечне сховище для ВАЖЛИВО Даних (просто відключіть переносний диск, ЯКЩО побоюєтеся атак на ваш ПК).

При ПОКУПЦІ переносного диска Варто звернути уваг на так звань формфактор - 2,5 або 3,5 дюйма. МОДЕЛІ зовнішніх HDD формфактора 3,5 дюйма зазвічай потребуються Додатковий харчування від мережі, в тій годину як 2,5 спокійнісінько обходяться USB-портом. У легкості и компактності МОДЕЛІ формфактора 2,5 дюйма такоже перевершують 3,5.

Ємність. З данім параметром у вас не винне буті проблем. Вибір ємностей найшіршій - від декількох десятків Гб (Гігабайт) до декількох Тб (1 Тб - 1024 Гб).

Увага такоже Варто звернути на інтерфейс Підключення - USB, SATA, SATA2, eSATA, FireWire. Ві Вільні вібіраті ті, что вам найбільше около, Тільки не забудьте перед Цім уточніті наявність необхідніх вільніх роз'ємів на Вашому ПК. Пам'ятайте такоже, что ЯКЩО USB-порти Присутні на всех СУЧАСНИХ комп'ютерах, eSATA та Інші роз'єми є далеко не Скрізь. Подумайте про це, ЯКЩО маєте Намір переносіті дані з одного комп'ютера на Інший.

Є й Інші характеристики, Такі як напрацювання на відмову годин / ціклів, частота Обертаном шпинделя, середня ШВИДКІСТЬ поиска ї ОБСЯГИ буфера, альо смороду НЕ є визначальності при віборі переносного жорсткий диск и у моделей таких HDD одного цінового діапазону ідентічні.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: