» »

Як вибрати флеш-картуОстаннім годиною флеш-карта стала найбільш популярним видом ІНФОРМАЦІЙНИХ носіїв, залиша далеко в истории диски, дискети, касети та Інші Вийшли з моди и Втратили Актуальність технічні хітрощі. Альо як же правильно вібрато флеш-карту з настількі Величезне асортименту ціх маленьких прістосувань?

Як вибрати флеш-карту

Матеріал корпусу
Зазвічай корпус накопичувачі Виконання з металу, пластику або гумі. Вибирайте метал, ЯКЩО ві й достатньо активна людина, Постійно носіть свой накопичувачі з собою и не хоче, щоб вміст ушкоділося від якогось Випадкове різкого руху.
Гумовий корпус Вибирайте в тому випадка, ЯКЩО хочеться, щоб накопичувачі довше вам прослуживши - ВІН НЕ ковзає, що не дряпається и НЕ ламається.
Пластиковий корпус більш звичних и дешевий, так что можете вібрато его, Якщо не збіраєтеся Виконувати якіх акробатічніх трюків з накопичувачі, лежачому в НЕ застебнутому кишені.

Віді захисту роз'ємів
Накопичувачі або захіщеній ковпачком, або є висувна. Вибирайте висувна, ЯКЩО схільні втрачати дрібні предмети, Такі, як ковпачкі.

ОБСЯГИ накопичувачі
ОБСЯГИ пам'яті бувають найрізноманітніші. Если ві збіраєтеся зберігаті на флешці Тільки документи, картинки и Трохи музики, то вам ні до чого Дуже Великі ОБСЯГИ пам'яті - 4 гб вистача з лишком. Если у вас Великі апетити - то Вибирайте флешку від 8 гб. Є СПЕЦІАЛЬНІ флешки для мандрівніків, пам'ять такого накопичувачі может досягаті 64 гб. Ціна, зрозуміло, буде відповідна.

Дизайн накопичувачі
Всілякіх модіфікацій дизайну флешки можна найти тісячі и підібраті тієї, что радує око и характерізує вас так, як ві того хоче. Вибирайте дизайн відповідно своєму смаку.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: