» »

Як вибрати гарні навушникиЕсли ві меломан и любите послухаті музику у вісокій якості, то хороші навушники вам просто необхідні. СЬОГОДНІ на прайси уявлень великий асортимент навушників різних моделей. При їх віборі звітність, враховуваті НЕ Тільки технічні характеристики, альо и зручність їх Використання.

Як вибрати гарні навушники

Як вибрати гарні навушники
Існує два типи конструкції навушників. Вставляються у вуха (або навушники-Вкладиші), Забезпечують НЕ найвищу якість звучання, тому что мают Дуже маленьку мембрану, что НЕ дозволяє добро відтворюваті нізькі частоти. Такі навушники могут мати різну форму крапель, альо на Якість звучання кардинальним чином Це не впліває.

На Відміну Від навушників-вкладішів, навушники, что одягаються на голову, покрівають всю поверхню вушної раковини, тому смороду Менш компактні. Такі навушники діляться на два види: Відкриті и закріті. Відрізняються смороду тім, что в Закритого Навушники НЕ чути звуків НАВКОЛИШНЬОГО середовища, за рахунок чого Якість звучання у них однозначно Вище.

Існують такоже Бездротовий вариант навушників. Залежних від способу передачі сигналу, смороду могут працювати на відстані до ста метрів від джерела звуку. До недоліків таких прістроїв можна Віднести необхідність частої заміні батарейки.

Любителем якісного звуку Варто пріділіті особливая уваг діапазону частот, на якіх Працюють навушники. Нормальні значення діапазону частот вважається 18 - 20000 Гц, при цьом низька межа частот є найбільш ВАЖЛИВО, его Значення має дорівнюваті 18 - 25 Гц. Перевага краще віддаті Навушники з великою мембраною.

Нарешті, ВАЖЛИВО роль при віборі навушників Грає їх зручність. Багато навушники оснащуються регуляторами гучності, розташованімі на дроті. Бездротові МОДЕЛІ зручні тім, что НЕ прив'язані фізічно до джерела звуку и могут працювати на відстанях до ста метрів від нього, альо й у них є свои Недоліки.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: