» »

Як вибрати чорнилоЧорнило для принтера підібраті нескладно, особливо, ЯКЩО вам відома модель картриджа и в точках продажів Працюють грамотні люди. Перед тім як міняті чорнило у Вашому прінтері рекомендується Прочитати інструкцію Щодо вашої МОДЕЛІ и переконатіся в тому, что ві зможете самостійно заправіті картридж.

Як вибрати чорнило
Вам Знадоби
  • - доступ в інтернет.

Перегляньте Назву МОДЕЛІ принтера та виконан в інтернеті запит про підходящіх номерах картриджів, Які сумісні з вашим друкуючім прістроєм. Перегляньте, Який тип чорнила вікорістовується для їх заправки, и запам'ятайте їх назв. Такоже зверніть уваг, что ЯКЩО ві Вперше будете перезаправлять картридж, вам Знадоби вірішіті проблему з обнуленням чіпсета, оскількі в Іншому випадка наявність чорнила в Пристрої просто не розпізнається.

Знайдіть у Вашому городе магазин, в якому є великий вибір чорнила для принтера. Найчастіше це комп'ютерні магазини, точки обслуговування копіювальної техніки, канцелярські Магазини и так далі. Такоже ві можете Замовити чорнило необхідної вам МОДЕЛІ у випадка, Якщо не нашли підходящіх. Дізнайтеся у продавців про сумісність вашої МОДЕЛІ картриджа з іншімі чорнилами.

Зверніть уваг на СПЕЦІАЛЬНІ набори для перезаправлені картриджів. Смороду зазвічай продаються в комп'ютерних магазинах, на їх упаковці написано, з Якими номерами картриджів якіх віробніків смороду сумісні. У набор входять чорнило для перезаправки струменевим принтерів або тонер для лазерних друкуючіх прістроїв и Спеціальний програматор картриджів для обнулення їх чіпсета. Деякі набори вместо последнего Пристрої включаються в собі просто змінні чіпі, что такоже ЗРУЧНИЙ для цілей Подальшого Використання картриджів после Закінчення їх стартового ОБСЯГИ.

Уважности читайте інструкції з перезаправлені картриджів и за їх перепрограмуванню, звертайте уваг на стан вашого принтера. Во время перезаправлені очищайте друкувальних Пристрій и картриджі від залишків тонера и чорнила, ЯКЩО Хочете продовжіті Термін служби принтера.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: