» »

Як заправіті Лазерні картриджіЗа законом підлості у вас закінчується чорнило в картриджі на друку останніх листів. Вночі в сервісний центр не побіжіш, а ваш вірний помічник вам потрібен терміново. Тоді доведе заправіті лазерний картридж самостійно, и сделать це абсолютно доладно!

Як заправіті Лазерні картриджі
Вам Знадоби
  • -чорнило, Які підходять самє для картриджа вашої марки;
  • -два 20 мл шприца з тупою и ГОСТР голка;
  • - чем и паперовий рушник або Серветка (можна газету).

Для качану Переконайся, чи Дійсно прийшов годину заправіті картридж. Если на надрукований Аркуші є вертикальна смуга в центрі, то у вас насправді закінчівся тонер. У Деяк принтерах на картриджах містіться для зручності Спеціальний чіп, Який самостійно відраховує кількість Копій и попереджає про заправку картриджа.

Дістаньте з принтера картридж и покладіть его на паперовий рушник або серветки. Уважности огляньте. У Нижній частіні є шов, Який зазвічай заклеєній наклейки - це є з'єднання корпусу з кришкою вашого картриджа.

ГОСТР лезом ножа Проведіть по шву и розріжте наклейку. Знявші кришку у картриджа, ві відкріваєте доступ до відчинили для его подальшої заправки.

У заправних отворі розташованій гумовий кульку. За помощью гострої голки вітягніть его и покладіть на паперовий рушник або серветки. Увага, будьте обережні з кульком, что НЕ втратьте його!

У шприц з тупою голка наберіть чорнило и вставте его в отвір для заправки пріблізно на 0,5-1,0 см в глибінь. Акуратно рухаючі поршнем, відавіть чорнило. Картридж при цьом обов'язково тримайте Рівно. После заправки відберіть около 1 мл чорнільною піні того в шприц.

Встановіть уважности Гумова кульку назад в заправних отвір, переверніть картридж так, щоб вихідний отвір знаходится внизу и перевірте, чи не віплівають чорнило. Если все нормально, значити, гумовий кульку встановлений й достатньо щільно.

З чорнільного Мішка звітність, обов'язково прібраті Повітря, інакше принтер Не зможу впізнаті картридж и не якщо друкувати. Для цього звітність, картридж нахіліті віхіднім отвором Вже вгору и на глибінь пріблізно 1 см под прямим кутом опустіті в нього ГОСТР голка, натиснута на помпу и з трубки в шприц вітягті Повітря. Голка з відчинять Обережно прібраті и опустіті подушечку.

Закрійте картридж кришкою, встановіть его в принтер.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: