» »

Як зарядитися акумулятор aaАкумулятори тіпорозміру AA є одними з найпошіренішіх. Смороду могут мати Ємність від 450 до 2500 міліампер-годин. Такі акумулятори являютя собою вігідну альтернативу звічайній батареям того ж тіпорозміру.

Як зарядитися акумулятор aa

Перш чем Здійснювати будь-які Операції Із зарядки акумуляторів тіпорозміру AA, Переконайся в Наступний:
- что перед вами - Дійсно акумулятори, а не батарейки;
- что акумулятори є нікель-кадмієвіх або нікель-метал-гідрідні, а не будь-Якими еще.Помніте, что наявність слова "charge", "recharge" або "rechargeable» не всегда говорити про ті, что прилад є акумулятором. Смороду могут входити до складу оборотів "not rechargeable", "non-rechargeable", "do not recharge" або аналогічніх. Всі це - Попередження про ті, что перед вами батарейка, І що перезарядженні вона НЕ підлягає.

Знайдіть на акумуляторі позначення Ємності. Зазвічай вона віраж у міліампер-годинах. Переведіть ее в ампер-години. Поділіть число, что Вийшла на десять. Ві отрімаєте номінальній струм заряду, вираженість в амперах. Наприклад, Ємність акумулятори дорівнює 1500 мАг, або, что ті ж самє, 1,5 Ач. Тоді струм заряду дорівнює 0,15 А.

Заряджатися акумулятори тіпорозміру AA найбільш раціонально НЕ парами, як це зазвічай робиться, а по одному. Джерело живлення для цього використову з віхіднім напругою, рівнім 3 В.

Послідовно з шкірними з заряджаються акумуляторів включите резистор, номінал Якого розрахо Наступний чином. Оскількі Напруга розрядженого акумулятора становіть 1,1 В, а джерела живлення - 3 В, Падіння напруги на резистори на качану зарядки складі 1,9 В. Поділіть це значення на зарядний струм, вираженість в амперах, и ві отрімаєте номінал резистора, вираженість в Омасі . До кінця зарядки, у міру того як Напруга на акумуляторі підвіщується, ток его заряду буде кілька падати.

Обчісліть мінімальну Потужність резистора. Для цього помножте Падіння напруги на ньом на ток заряду. Если Останній вираженною в амперах, Потужність Вийди у ВАТ.

Підключіть акумулятор послідовно з резистором до джерела живлення в полярності, відповідної аналогічному Показники самого джерела. Ведіть зарядку ПРОТЯГ 15 годин.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: