» »

Як зарядитися ноутбук в машініЕсли ваш ноутбук Раптово розрядівся в автомобілі, це НЕ прівід зупіняті роботу або Спілкування в мережі. Сучасні зарядні пристрої допоможуть продовжіті роботу акумулятора або Повністю зарядитися комп'ютер.

Як зарядитися ноутбук в машіні
Вам Знадоби
  • - адаптер 12V;
  • - автомобільний зарядний пристрій для ноутбуків;
  • - автономне пуско-зарядний пристрій.

Скорістайтеся спеціальнім адаптером 12V на 220 V (продається в магазинах автозапчастин). Такий адаптер вставляється в прікурювач автомобіля и має виходи для зарядки ноутбука, телефону, портативного DVD-програвач, бритви. Середня Потужність адаптера - 150 W. Віберете адаптер, Який має захист від перевантаження. Мінусом такого способу є ті, что во время зарядки ноутбука запалювання винне буті включено. Значить, зарядитися комп'ютер ві можете Тільки з Працюючим ДВИГУН, тому як при такій потужності Дуже Швидко сідає автомобільний акумулятор.

Если заряджатися в автомобілі ві плануєте Тільки ноутбук, Придбай спеціальну автомобільну зарядку. Альо зарядка винна буті спеціальної, что Підходить до МОДЕЛІ вашого комп'ютера. Щоб вібрато Правильний адаптер, вам звітність, знаті наступні параметра вашого комп'ютера: роз'єм живлення, Скільки Вольт и Ампер на Заводська блоці живлення. Шукайте зарядку з такою ж кількістю Вольт, як и на блоці живлення. Ампер может буті и больше, це не страшно. Головне, щоб не менше, інакше зроста НАВАНТАЖЕННЯ на блок живлення. Бажано прідбаті зарядку-адаптер тієї ж ФІРМИ виробника, что й ноутбук. Альо відпустіть на увазі, что НЕ ВСІ бренді мают свои зарядки для автомобіля.

Зверніть уваг на новинку среди автомобільніх аксесуарів - автономне пуско-зарядний пристрій. Невелика коробочка вагою 400 грамів и розміром з планшет может зарядитися акумулятор автомобіля без ДОПОМОГИ сторонньої машини. Пристрій Всього позбав треба зарядитися від мережі 220V ПРОТЯГ 3 годин. У комплекті зарядного пристрою є перехідники для телефонов и USB-вихід. Підтрімуваті автономні роботи ноутбука Пристрій может ПРОТЯГ 3 годин, зарядитися телефон Всього позбав за одну годину. При цьом его НЕ нужно підключаті до прікурювача.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: