» »

Як заряджатися agmЗа своєму пристрою гелеві акумулятори або Як їх ще назівають - акумулятори agm, мало чім відрізняються від стандартних акумуляторів на Основі рідкого електроліту. Смороду Вкрай мало обслуговуються, что ускладнює життя простого споживача.

Як заряджатися agm

Дотримуйтесь необхідніх ЗАХОДІВ обережності. AGM акумулятори за своим устроєм Дуже нагадують звічайні. Тому во время зарядки акумулятора ні в якому разі НЕ паліть, усуньте ВСІ джерела відкритого вогню або іскор. Тоб даже клацаті звічайній Вимикач НЕ Варто. Це пов'язано з тим, что при зарядці акумулятора в процесі хімічної Реакції может віділятіся Воден. Если ВІН досягнено небезпечної концентрації в Закритому пріміщенні, то велика ймовірність Вибух в разі знаходження в тому ж пріміщенні джерел вогню. Заряджатися agm Можна не Тільки у вертикальному положенні, на Відміну Від звічайній свинцево акумуляторів.

Такоже запам'ятайте, что НЕ можна використовуват для зарядки гелевих акумуляторів автомобільні зарядні пристрої, оскількі струм зарядки буде стабілізуватіся на непріпустімо Високому Рівні.

Використовуются джерело безперебійного живлення, розрахованого на батарею Такої ж Ємності, щоб зарядитися agm акумулятор. За суті, це самий Простий и Доступний способ. Вам Знадоби джерело живлення - Придбай его на авторинку. Цілком підійде б / у, оскількі Нові продаються Тільки в комплекті з власним акумулятори.

Переконайся, что дане джерело безперебійного живлення вімкненій з мережі. Підключіть до нього ваш акумулятор; обов'язково дотримуйтесь полярності. Увімкніть прилад. Во время заряджання, це не торкає жодних дротів. Колі зарядку буде завершена, прилад повідоміть вам про це.

Використовуются для зарядки гелевого акумулятора джерело стабільного Струму. Зверніть уваг на ті, что мова Йде не про джерело стабільного напруги. Процес зарядки agm акумулятора аналогічній зарядці звічайній свинцево. Тримайте акумулятор под Струмило, рівнім пріблізно 0,1 его Ємності.

Потім, коли Напруга досягнено Значення 2,4 В, знізьте силу Струму до 0,05 Ємності акумулятора. Під таким Струмило акумулятор нужно протріматі пріблізно 2 години. Вімкніть прилад. Війміть з нього зарядженості акумулятор.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: