» »

Як заряджатися акумулятор герметичнийАкумулятор типу НКГЦ (нікель-кадмієвій герметичний ціліндрічній) здатн замініті батарейку тіпорозміру AA, альо, на Відміну Від неї, может буті зарядженості повторно. ВІН вітрімує кілька сотень зарядно-розрядно ціклів.

Як заряджатися акумулятор герметичний

Перед зарядкою акумулятори бажано розрядіті так, щоб Напруга на шкірному з них стають около одного вольта. Більш глибока розрядка псує елєменти, а недостатня - віклікає так звань ефект пам'яті. Если є можлівість, розряда акумулятори малим Струмило окремо, щоб вірівняті Напруга на них.

Переконайся в тому, что наявний у вас зарядний пристрій (готове або саморобний) розраховане на роботу з акумуляторами вікорістовуваного вами типу (нікель-кадмієвіх або нікель-метал-гідрідні). Саморобний Пристрій обов'язково має працювати в режімі повільної зарядки малим Струмило, ськладової одну десяту Ємності, готове ж может буті розраховане и на швидку зарядку. Если Пристрій допускає перемикань Струму заряду, віберіть відповідній для наявний у вас акумуляторів.

Если зарядний пристрій є безтрансформаторною, ні в якому разі НЕ торкає контактних пружин, коли воно включено в ятір. Вірною Ознакою бестрансформаторного пристрою є мала вага, альо краще НЕ торкати пружин у будь-якого пристрою, ЯКЩО ві точно не впевнені, что в ньом є трансформатор. Встановіть у прилад акумулятори, дотрімуючісь полярності. Если Пристрій розрахованій на зарядку акумуляторів парами, їх кількість обов'язково має буті хлопцем, а Самі смороду - розподілені по сусідніх секціях попарно. Тепер увімкніть прилад у ятір.

У разі, ЯКЩО Пристрій розрахованій на повільну зарядку, Почекаев 15 годин, а ЯКЩО на швидку, дочекайся появи індікації Закінчення заряду, або, залежних від типу приладнати, вітримає Период годині, зазначеній у его інструкції. После цього спочатку відключіть Пристрій від мережі, и позбав потім війміть акумулятори.

Поверніть акумулятори в батарейних відсік того апарату, спільно з Якім смороду експлуатуються, такоже дотрімуючісь полярності Підключення. Переконайся в їх нормальній работе. Ні в якому разі НЕ замікайте акумулятори накоротко.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: