» »

Як змусіті працювати сканерНалежноє Функціонування сканера забезпечується его правильною установкою та Дотримання правил ЕКСПЛУАТАЦІЇ приладнав. Самперед, на комп'ютері має буті встановлений драйвер від виробника сканера, а ВСІ Пристрої, что Використовують при підключенні, повінні буті Справного.

Як змусіті працювати сканер
Вам Знадоби
  • - драйверами;
  • - інструкція з ЕКСПЛУАТАЦІЇ сканера;
  • - тканина без ворсу.

Встановіть сканер в заздалегідь підготовленому місці. При вімкненому комп'ютері з'єднайте відповідні псуй комп'ютера и сканера между собою. Підключіть кабель живлення приладнав до адаптера змінного Струму, потім підключіть его до розетки. Увімкніть комп'ютер и сканер. Если сканер Справний, на его корпусі загориться зелений індикатор.

Встановіть драйвер сканера для вікорістовуваної на комп'ютері операційної системи. Для цього можна застосуваті диск з комплекту поставки сканера або найти драйвер на сайті На даний виробника приладнав. При необхідності встановіть другий рекомендованой Виробнику програмне забезпечення, наявне на диску.

Перевірте Функціонування сканера в різніх режимах роботи. Типового несправностей сканера могут буті наступні: - відсутність світіння індікатора живлення при підключенні приладнав до електрічної мережі;
- комп'ютер НЕ розпізнає сканер;
- на корпусі сканера світіться червоний індикатор;
- сканування здійснюється Дуже Повільно.

Відсутність світіння індікатора живлення свідчіть про несправність ланцюга живлення. Для Усунення цього недоліку нужно перевіріті справність запобіжніка, адаптера змінного Струму и Мережева кабелю. Несправностей обладнання нужно замініті.

Если комп'ютер НЕ может розпізнаті сканер, Можливо, Пристрій НЕ БУВ встановлений належноє чином. У вікні диспетчера прістроїв відаліть драйвер сканера и встановіть его повторно.

Світіться червоний індикатор на пріладі означає про его несправність. Як правило, для цього випадка виробник опісує характерні несправності сканера и заходь Щодо їх Усунення в інструкції з ЕКСПЛУАТАЦІЇ. Виконано зазначені в інструкції Рекомендації.

При повільному скануванні перевірте, до Якого порту підключеній прилад. Причиною несправності может буті Підключення его до повільного порту USB 1.1. Підключіть сканер до порту USB 2.0.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: