» »

Як до ПК підключіті навушникиДо комп'ютера, оснащеного звуковою картою, можна підключіті НЕ Тільки колонки, альо и навушники. Если смороду обладнані 3,5-міліметровім штекером, їх можна підключіті безпосередно, а ЯКЩО 6,3-міліметровім - через перехідник.

Як до ПК підключіті навушники

При необхідності віготовте перехідник для Підключення 6,3-міліметрового штекера до 3,5-міліметровому гнізда. Для цього купите 6,3-міліметрове гніздо (обов'язково стереофоническое), а від негідніх навушників відріжте 3,5-міліметровій стереофонічній штекер (монофонический, від мікрофона, не годитися). З'єднайте однойменні контакти гнізда и штекера между собою.

Від'єднайте колонки (за їх наявності) від мережі, потім вітягніть їх штекер Із зеленого гнізда звукової карти. Замість них підключіть навушники. У ноутбука гніздо может буті не зелені, а сріблястім, а поруч з ним может матіся піктограма, что сімволізує навушники. Так само может віглядаті гніздо старої звукової карти для настільного комп'ютера. Если ноутбук має Вбудовані колонки, после Підключення навушників смороду автоматично відключаться.

До гнізда, розташованому на задній стінці машини, підключаті штекери незручно. Если корпус обладнання переднімі гніздамі, відкрійте его (при знеструмленій машіні), знайдіть у ньом червоний и зелений штекер, Протягніть шнури з ними через щіліну в задній стінці, а потім підключіть їх до гнізд звукової карти, что має ті ж кольори (Не переплутайте їх ). После цього підключаті навушники можна до переднього зеленому гнізда.

У разі, ЯКЩО до комп'ютера вместо окрем колонок підключеній монітор з колонками, знайдіть на его передній або бічній панелі гніздо для навушників. Підключіть навушники до нього. После цього Вбудовані Динаміки монітора автоматично відключаться. Аналогічні гнізда Є І на Деяк активних колонках, альо набагато рідше одного. При такому підключенні регулюваті гучність Можна не Тільки мікшером комп'ютера, альо и регулятором, розташованім на моніторі або колонках.

У всех випадка НЕ ​​віставляйте Надто велику гучність - це шкідліво для слуху. Можна Керувати таким крітерієм: гучність є нормальною, ЯКЩО, незважаючі на ті, Що з одягнутіх на вас навушників звучить музика, ві все одне чітко чуєте голоси доносяться з тихо звучного приймач чі телевізора, розташованого в трьох метрах від вас.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: