» »

Як надягатися вакуумні навушникиЯкі хороші вакуумні навушники. Вакуумні навушники корістуються великим попиту Завдяк вісокій якості звучання. Вакуумна технологія, за Якою смороду розроблені, дозволяє мінімізуваті ВТРАТИ якості звуку. Альо звітність, враховуваті, что рівень якості звуку безпосередно поклади від правільності Використання таких навушників.

Як надягатися вакуумні навушники
Вам Знадоби
  • - вакуумні навушники;
  • - інструкція;
  • - набор гумових насадок;
  • - вологі серветки.

Вівчіть інструкцію з Використання ваших вакуумних навушників, ЯКЩО така додавалась до комплекту. У ній ві зможете знайте, а такоже Побачити основні етапи Використання.

Підберіть подушечки потрібного розміру. Зазвічай в комплекті Йде мінімум три парі різніх насадок. Це дозволяє вібрато самє ті насадки, з Якими вам буде комфортно Слухати музику.

Намагайтеся підібраті насадки так, щоб Навушники щільно сідів у вушному каналі. Если ві віберете Маленькі насадки, то навушники будут віпадаті або бовтатіся у вусі. Звук від цього буде поганим. Если ві будете використовуват занадто Великі насадки, то від трівалого прослуховування музики вуха могут Почати хворіти. Тому Дуже ВАЖЛИВО підібраті насадки потрібного розміру.

Ретельно прікріпіть вибрані насадки на пластикову основу корпусу. Перевірте, чи добро гумова насадка сидить на осі Навушники. Если погано прікріпіті насадку, то вона может Залишити в вушному каналі, коли ві будете війматі Навушники. Вітягнуті ее зможите Тільки лікар в травматологічному пункті.

Візьміться пальцями за верхню Частину корпусу и акуратно вставте навушники у вушній канал. Чи не заганяется его занадто далеко. Навушники винен буті одягненій так, щоб НЕ вінікало ніякіх відчуттів дискомфорту.

потягніть за провід, щоб вітягнуті Навушники. Ні в якому разі НЕ смікайте різко! Так ві різікуєте Порватов провід або Залишити Гумова насадку в вушному отворі.

Пріділіть велику уваг підбору гумових насадок. Если Розміри, что додаються в комплекті до навушників, вам не підійшлі, то відвідайте найближче магазин и Придбай Нові насадки. Смороду продаються окремо и коштують недорого.

Проконсультуйтеся з вашим лікарем в тому випадка, ЯКЩО прослуховування музики у вакуумних Навушники віклікає у вас дискомфорт. Намагайтеся Нікому НЕ давати користуватись вашими Навушники, щоб Дотримуватись Елементарна правил особістої гігієні.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: