» »

Як налагодіті навушникиПрикро вікідаті Якісні навушники унаслідок обрів кабелю. Володіючі навичков пайки, вместо покупки новіх навушників можна налагодіті пошкоджені. Ремонт позику Трохи годині и поможет заощадіті помітну кількість коштів.

Як налагодіті навушники
Вам Знадоби
  • - паяльник, припой и нейтральний флюс; - Омметр; - Кусачки; - Клей (Наприклад, «Момент»); - Скотч, ізоляційна стрічка або термозбіжна трубка.

Підключіть один щуп омметра до того контакту штекера, Який знаходится найближче до введення шнура (ВІН загальний), а Інший по черзі підключайте до Далекого та СЕРЕДНЯ контактам. При цьом Можливі три сітуації: Стрілка відхіляється, клацання в навушники є - відповідна ланцюг Справний; Стрілка НЕ ​​відхіляється, клацання немає - обрів, Стрілка відхіляється, клацання немає - коротке замикання. Остання несправність может вивести з ладу прилад, до Якого підключаються навушники, ЯКЩО ВІН НЕ обладнання ЗАХИСТ.

Візначте, де самє розташована несправність. Підключівші омметр до одного з віпромінювачів (дів. Вище), почніть акуратно похітуваті кабель спочатку на вводі в штекер, потім в точці поділу кабелю надвоє, а потім около шкірного з навушників. Потім повторіть перевірку, відключівші омметр від одного віпромінювача и підключівші до Іншого. После Виявлення точки, при похітуванні кабелю в якій чути потьохкування, шіпіння, місце обрів або замикання можна вважаті локалізованої.

Переріжте кабель в місці виявленості несправність. Если це штекер, розкрійте его кусачками, а ЯКЩО віпромінювач - відокремте від нього Ковпачок. Зніміть з кабелю зовнішню Оболонков на Довжину около сантиметри. Самі провідники в більшості віпадків покріті лакової ізоляцією. Чи не намагайтеся Знято ее кусачками, ножем, запальнички - так можна або пошкодіті провід, або сильно ускладніті его лудіння. Прітісніть провідник до дощечці, вкрітій каніфоллю, а потім Проведіть по ньом паяльником, злегка прітіскаючі - ізоляція зніметься, и его можна буде залудіті.

При обріві кабелю посередіні спаяті между собою провідники однакової кольорів, а місця їх з'єднань ізолюйте один від одного. При обріві в штекері припаяйте жовтий або сірий провід до ближнього контакту, синій або зелений до СЕРЕДНЯ, а червоний або помаранчевий до Далекого. После цього ізолюйте місця пайки. При обріві у віпромінювачі зав'язі кабель Вузли после відчини, щоб его Було не можна вісмікнуті, а до контактних майданчиків ДИНАМІКА припаяйте провідники в будь-якому порядку. При обріві в самому дінаміці замініть его на Інший. Відремонтувавші віпромінювач, закрійте его ковпачком, после чего проклейте місце стику, віключаючі попадання клею всередину. Дочекайся полного вісіхання клею, відшліфуйте Багнет надфілем, сдуйте стружку и позбав потім приступите до КОРИСТУВАННЯ Навушники.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: