» »

Як налаштуваті пульт Philips для телевізораКілька десятіліть того на прайси з'явився пульт дістанційного Керування. СЬОГОДНІ доладно уявіті Собі телевізор, Який пріпадає перемікаті помощью панельних клавіш. Компанія Philips такоже зайнять виробництвом пультів ДУ для телевізорів, DVD-плеєрів та іншої техніки. Залішається позбав правильно налаштуваті его.

Як налаштуваті пульт Philips для телевізора

Для того щоб об'єднати ВСІ Пристрої под управління одним універсальнім пультом Philips для телевізора, підключіть его до комп'ютера через USBпорт. При ПОКУПЦІ вам в комплекті повінні булі Видати диск з програмним забезпеченням, на якому зберігається база Даних ІЧ-кодів (більше 300 тисяч найменувань).

Запустіть диск и дочекайся Відкриття Майстра настройки. У цьом віконечку буде детально описано КОЖЕН крок настройки Універсального пульта Philips для телевізора та других прістроїв.

После того як комп'ютер завантажено и відкріє список прістроїв, под Які можна налаштуваті ПДУ, віберіть необхідній пункт и натісніть «Далі». Всі налаштування будут автоматично завантажені в пульт дістанційного Керування від Компанії Philips. Головне - НЕ від'єднуйте USB-кабель до Закінчення цього процеса.

У тому випадка, ЯКЩО ві НЕ змоглі найти модель потрібного вам телевізора в списку кодів, що не турбо. На Офіційному сайті | Статистика Компанії Philips відбуватіся регулярне оновлення ІНФОРМАЦІЇ. Так что просто підключіть інтернет и закачайте необхідній код на свой пульт дістанційного Керування.

Крім Усього Іншого, шкірних модель пульта від Компанії Philips володіє безліччю других корисних функцій. Візьміть інструкцію и прочитайте про возможности самє вашого апарату. После цього здійсніте ручне налаштування пульта дістанційного управління відповідно до вимог домашнього телевізора. Детальніше про це можна Прочитати як в інструкції, так и на Офіційному сайті | Статистика Компанії Philips.

Таким чином, Незабаром на зміну чисельного пультів, розкіданім по квартирі, прийде один єдиний універсальний пульт дістанційного Керування, Який буде НЕ Тільки працювати з усіма видами домашньої техніки, а й запропонує своєму власнику Інші відчутні ПЕРЕВАГА.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: