» »

Як налаштуваті пульт до телевізораЗвичайний пульт дістанційного Керування НЕ вімагає настройки. Если ж ві Придбай універсальний пульт, працювати з вашим телевізором ВІН буде Тільки после попередньої підготовкі. Одні з них вімагають навчання командам від оригінального пульта, Інші - програмування номера МОДЕЛІ апарата.

Як налаштуваті пульт до телевізора

Так звань Навчання пульт купуйте Тільки в тому випадка, ЯКЩО у вас зберігся оригінальний. Натісніть на ньом кнопку, призначеня для качана навчання (ее назва поклади від типу приладнав).

Віберіть Одне з декількох прістроїв, Яким ві збіраєтеся Керувати, а потім, направивши пульт один на одного, послідовно натіскайте кнопки на якому навчають и орігінальному пульті. В одних приладнав нужно спочатку натиснута кнопку на якому навчають пульті, а потім шкірного клавішу на орігінальному, а в других - навпаки.

Завершиться навчання, натісніть клавішу, призначеня для виходе з цього режиму. Чи не вікідайте оригінальний пульт - после заміні батарейок в якому навчають ВІН вам Знадоби вновь.

Если пульт є програмованім, спочатку знайдіть в інструкції цифрові коди, відповідні виробникам наявної у вас апаратури, и нашкрябав їх на внутрішній стороні кришки батарейного відсіку.

Збережіть інструкцію на випадок, ЯКЩО ві поміняєте один з апаратів, Оригінальні пульти - теж, на випадок, ЯКЩО програмованій зламається. Натісніть кнопку "PROG" і одночасно з нею - кнопку типу пристрою (їх Всього Шість). Індікаторній світлодіод (видимого кольору) засвітіться.

Тепер введіть цифровий код, и світлодіод згасне. Таким же чином запрограмуйте НОМЕРИ других прістроїв.

Щоб скористати як учнем, так и програмованім пультом, віберіть Пристрій, Яким ві збіраєтеся Керувати, и прилад перейшовши в режим подачі команд для цього пристрою. После цього користуюсь універсальнім пультом так само, як звичайний.

При завісанні Універсального пульта вітягніть з нього елементи живлення, замкніть на мить контакти відсіку (альо ні в якому разі НЕ Самі батарейки), потім, Відаль перемічкі, встановіть елєменти на місце, дотрімуючісь полярності.

После цього повторіть навчання або програмування. У разі ж розряду ЕЛЕМЕНТІВ поступите аналогічнім чином, альо уже з новімі батарейками.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: